بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی دزدان دریایی کارائیب اندروید بازی آنلاین کامپیوتر آیفون  

بازی دزدان دریایی کارائیب اندروید بازی آنلاین کامپیوتر آیفون شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.17  (تعداد 57)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی دزدان دریایی کارائیب اندروید بازی آنلاین کامپیوتر آیفون نبرد بادبان یک بازی استراتژی نوبه بازی دزدان دریایی کارائیب اندروید بازی آنلاین خود مبتنی بر که در آن شما یکی از چهار بزرگترین قدرت های اروپایی در طول عصر طلایی دزدی دریایی منجر شود. هدف شما ساده است - تسخیر کارائیب. مدیریت مناطق خود را با ساخت قلعه برای دفاع از آنها از دشمنان خود را، کشتی های تجاری برای افزایش درآمد و کشتی های جنگی برای حمله به سرزمین های دیگر. اما مخالفان خود را همه انجام همین! ثبت نام و یا شکستن عهدنامه های صلح با آنها را در راحتی خود را. دیپلماسی این روزها می تواند بسیار غیر قابل اعتماد ... - چهار کشور رقیب: انگلستان، فرانسه، اسپانیا و هلند. - 20 مناطق را فتح می شود. - 14 فن آوری های مختلف برای به دست آوردن یک مزیت بیش از دشمنان خود را. - شکار گنج مینی. - رویدادهای اتفاقی که هر منحصر به فرد. - راهنما بازی. - و بسیاری از، بسیاری از قایق!

آتش تا توپ خود را، آن را به یک مبارزه دیدنی و جذاب! این

بازی دزدان دریایی کارائیب اندروید

در حال برنامه ریزی در مصرف بیش از روستای صلح آمیز خود را، و شما تنها کسی بود که می توانید آنها را متوقف کنید! انفجار همه بر روی صفحه نمایش و سر و صدا آنها را به قطعات ریز با کمک توپ توانا و مهارت های شگفت انگیز خود را از هدف و تیراندازی!

محل شرط در قفسه سینه گنج، جلو و سطح به باز کردن آنها و ببینید بازی دزدان دریایی کارائیب اندروید بازی آنلاین کامپیوتر آیفون سکه های بسیاری شما برنده شوید، در مقابل شما سه گرفته شده توسط هستند و شما باید به شرط قفسه سینه پنج 1 طلا که شما فکر می کنم می شود، شما برنده تا 20 برابر شرط مقدار، در حال حاضر این دوباره امتحان کنید بازی و برنده شدن به عنوان بسیاری از سکه های طلا

ثروت به نفع تیره می کند. بالا بردن پناهگاه خود را از یک جزیره ی صحرایی بی نام به هاب شلوغ از امپراتوری دزدان دریایی خود را. دریانوردی در برابر ناوگان رقیب به شما استفاده از حیله گری، توپ، و قمه خود را برای تبدیل شدن به معضل هفت دریا! مرموز دزدان دریایی کوئینز دست، خدمه بی باک خود را سفارشات خود را، و شهرت بی حد و حصر و گنج بازی دزدان دریایی کارائیب اندروید کامپیوتر آیفون در انتظار لذت بردن شما - اگر شما به اندازه کافی ضخیم به بادبان جزر و مدهای سعادت باشد. شما چه میگویید؟
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش, بازی آنلاین جنگی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk