بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی محاصره شهر جزیره جمجمه جنگی تفنگی انلاین  

بازی محاصره شهر جزیره جمجمه جنگی تفنگی انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.58  (تعداد 12)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی محاصره شهر جزیره جمجمه جنگی تفنگی انلاین احزاب به اصطلاح بازی انلاین محاصره شهر جزیره جمجمه اندروید کامپیوتر آیفون انتقام جویانه به طور تصادفی به پاسگاه هایی که قبلاً آزاد کرده اید حمله می کنند، اگرچه اگر مسائل ضروری تری برای رسیدگی به جاهای دیگر دارید، می توانید مداخله نکنید. قابلیت کشیدن و مخفی کردن اجسام، قابلیتی که به طرز آزاردهنده‌ای در 3 وجود نداشت، اضافه شده است، و مخفی کاری را به یک تلاش تاکتیکی تبدیل می‌کند که کمتر به شانس کورکورانه منجر می‌شود.
با این حال، اگر می‌خواهید هر یک از چهار قلعه

بازی محاصره شهر جزیره جمجمه

جنگی تفنگی را امتحان کنید، به شانس نیاز دارید: پاسگاه‌های مجزا با آلارم‌های متعدد و دشمنان بیشتر، طراحی‌شده با دو بازیکن که پشت سر هم کار می‌کنند. اگر شریک تعاونی ندارید، می‌توانید از توکن برای تماس با پشتیبانی هوش مصنوعی استفاده کنید. این توکن ها از طریق سیستم جدید کارما Far Cry 4 به دست می آیند.
سطح کارمای شما، که در تخفیف‌های اسلحه نیز می‌دهد، با قدم گذاشتن برای محافظت از غیرنظامیان بازی محاصره شهر جزیره جمجمه انلاین یا طرفداران مسیر طلایی در برابر آدم‌ربایی‌های ارتش سلطنتی یا حملات حیوانات وحشی، یا چرخاندن چرخ‌های مانی که در سراسر نقشه نقطه‌گذاری شده‌اند، افزایش می‌یابد. برعکس، کشتن افراد بیگناه یا رفقا پسر شما را کاهش می‌دهد - به مقداری که به سختی قابل توجه است، بنابراین برای برخی از NPC که وارد خط آتش شما می‌شوند، جریمه شدیدی نخواهید داشت.
او به طور قابل توجهی فهرست چیزهایی را که باید دید و بازی محاصره شهر جزیره جمجمه جنگی تفنگی انجام داد افزایش داد - اما استودیو نیز از داستان خودش دوری می‌کند. آجی، یک بومی کیراتی که در آمریکا بزرگ شده است، برای اولین بار در زندگی بزرگسالی خود به وطن خود بازگشت تا خاکستر مادر اخیراً درگذشته خود را پراکنده کند. به زودی پس از دست زدن به زمین، او متوجه می شود که والدینش هر یک نقش قابل توجهی در تحریک جنگ داخلی که کشور در حال حاضر در آن درگیر است، داشته اند، جنگی علیه رهبر پر زرق و برق و مستبد آن، پاگان مین.
با این حال، این پویایی هرگز خارج از نوشته‌های بازی محاصره شهر جزیره جمجمه جنگی تفنگی مجلات قابل جمع‌آوری اختیاری از پدر آجی بررسی نمی‌شود، در حالی که با توجه به اینکه بازی زمان زیادی را صرف توضیح مبهم و مبهم نمی‌کند، افشاگری در مورد خانواده به طور اتفاقی در یک صحنه کوتاه پرتاب می‌شود و تا حد زیادی بی‌معنی می‌شود. اعمال مذهبی قدیمی
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk