بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی سرزمین همیشه بهار کودکانه دخترانه اندروید  

بازی سرزمین همیشه بهار کودکانه دخترانه اندروید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.2  (تعداد 15)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی سرزمین همیشه بهار کودکانه دخترانه اندروید بهترین بازی های ویدیویی بازی کودکانه سرزمین همیشه بهار موفق تجاری در همه زمان ها. اعتیاد به مواد مخدره برای بازی به قدری گسترده بود ، که فیلم کامل اکشن زنده ای به نام داشت که در اصل یک تبلیغ طولانی برای بازی بود. قصه نسبتاً استاندارد است. دوباره خوب نیست و می خواهد پادشاهی را با کودکان به دست بگیرد.

بازی سرزمین همیشه بهار

کودکانه دخترانه موردعلاقه همه از اینكه اجازه ندهد این اتفاق رخ دهد ، جهنم است. برای جالب تر شدن اوضاع ، پسران با سرقت گرگ جادویی خود ، پادشاهان قارچ را به هیولاها تبدیل کرده اند. برای صرفه جویی در روز ، من باید هر یک از کودکان را شکست دهم ، کتاب را به حالت عادی برگردانم ، و سپس برای نجات جهان ، مقابله و شکست را انجام دهم. همچنین ، پرنسس توادستول در پایان منتظر او است.
عملکرد بازی سرزمین همیشه بهار کودکانه دخترانه در اینجا کاملاً ثابت است و تغییرات زیادی در فرمول گیم پلی وجود دارد که از آن زمان به بعد تبدیل به سری استاندارد شده اند - امکان پرواز و چیدن پوسته های ابزار برای استفاده به عنوان سلاح. یک نوع انواع جدید دشمن مانند استخوان های خشک ، پرواز ممباسا ، چمدان های زنجیره ای و بوز وجود دارد. اگر چند بازی انجام داده اید ، ممکن است این وسایل نقلیه را اطراف خود دیده باشید.
جایی است که اولین بازی خود را انجام دادند. کنترل ها تنگ و پاسخگو بازی سرزمین همیشه بهار کودکانه دخترانه هستند و ماجراهای شما را سرگرم کننده تر می کنند. او به بازیکنان اجازه می دهد تا از طریق جاده به روشی غیر خطی و بر روی نقشه جهانی پیشرفت کنند. شما می توانید مسیری را که می خواهید طی کنید به قلعه انتهایی بروید و حتی در برخی مواقع در برخی از مسیرها از مسیر عبور کنید.
جهان ها همچنین با مینی مسابقه و خانه های بازی سرزمین همیشه بهار اندروید پر شده اند که به شما امکان می دهد مانند زندگی اضافی چیزهای خوبی را بدست آورید. می توانید موارد مورد استفاده خود را از طریق این موارد برای استفاده در سطوح بعدی دریافت کنید.
بازی آنلاین ماریو فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk