بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی ساخت و ساز شهر کودکانه اندروید کامپیوتر  

بازی ساخت و ساز شهر کودکانه اندروید کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3  (تعداد 10)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی ساخت و ساز شهر کودکانه اندروید کامپیوتر در نهایت متوجه بازی انلاین ساخت و ساز شهر کامپیوتر آیفون بیل میکانیکی می‌شوید، اما من هرگز احساس نمی‌کردم که کنترل‌ها به اندازه‌ای که می‌توانند بصری باشند. مطمئناً قرار نیست آسان باشد. اما هنوز، شبیه سازی وجود دارد، یک بازی وجود دارد. این چیزها نباید انحصاری باشد. در این نقطه بود که من شروع به کشتی گرفتن با کنترل کردم. این آموزش کار مناسبی را به شما نشان می‌دهد که چگونه کار می‌کند، اما وقتی می‌خواهید کار (مثلاً اولین) را انجام دهید، متوجه می‌شوید که با ابزارهایتان در دستانتان ایستاده‌اید.
همه وسایل و

بازی ساخت و ساز شهر

کودکانه مثال: بكهو. به چپ اولین بیت از چیز جرثقیل حرکت می کند (اصطلاح فنی). چوب سمت راست دوربین است. با این حال، زدن دکمه عملکرد، چوب سمت راست را در قسمت دوم جرثقیل می چرخاند. شما باید از اینها با هم استفاده کنید که استفاده از مضرات شادی و مجبور به جابجایی عقب و جلو از عملکرد برای حرکت دادن دوربین بسیار چالش برانگیز است.
دویدن چراغ قرمز منجر به یک پنالتی فوری بازی ساخت و ساز شهر اندروید می شود. من با این خوبم با این حال، سرعت زیاد (و ناتوانی در کاهش سرعت) به این معنی است که می توانید ناخواسته جریمه دریافت کنید. قابل اجتناب؟ آره. اما بدون محرک های آنالوگ، شتاب شما از صفر به خطرناک می رسد و هیچ چیز در این بین نیست. این باعث می شود که تلاش برای ماندن در محدودیت سرعت به یک تمرین ناامیدی تبدیل شود. سعی کنید فردا با استفاده از دریچه گاز پا به زمین یا بدون دریچه گاز به سمت محل کار رانندگی کنید. وقتی از زندان یا بیمارستان بیرون می آیی به من بگو چطوری.
عناصر RPG تجربه را کامل می کنند زیرا عناصر مختلف بازی ساخت و ساز شهر کودکانه توانایی خود را هر چه بیشتر بازی می کنید ارتقا می دهید. سبک است، اما لمس خوبی است. با کمال تعجب نیز معقول به نظر می رسد. این در واقع یک پورت موبایل است که عملکرد را توضیح می دهد، اما من منتظر یک نمایش ترسناک بودم و آنقدرها هم وحشتناک به نظر نمی رسید، بنابراین این یک پیروزی است.
از ساخت و ساز شبیه ساز 2 چه انتظاری داشتم؟ خوب بازی ساخت و ساز شهر کودکانه مطمئن نیستم فکر می کردم افتضاح باشد. خبر خوب، اینطور نیست. کاملا سرگرم کننده است و نمایندگی مناسبی برای رسیدگی به بسیاری از مشاغل ساختمانی. داشتن راحتی در سوئیچ خوب است و کمی متفاوت است. به طور خلاصه، در حالی که سرعت دقیقی ندارد، اما سرگرم کننده است. حالا اگر ببخشید، وقت آن است که بروید و خانه ای را که خراب کردم، بازسازی کنید. از نو.
بازی آنلاین کامیون سواری فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk