بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی ضربه آزاد آنلاین حرفه ای فوتبال اندروید  

بازی ضربه آزاد آنلاین حرفه ای فوتبال اندروید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.76  (تعداد 77)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی ضربه آزاد آنلاین حرفه ای فوتبال اندروید صحبت از بازی آنلاین ضربه آزاد حرفه ای کامپیوتر آیفون غیرواقعی بودن ، گاهی اوقات هزینه اشتباهات غیرقابل تحقق به نظر می رسد. در یک مقطع ، هانتر در تیم اول تأسیس شد و کارت قرمز مستقیماً باعث شد تا وی علی رغم اینکه در سه بازی قبلی موفق به گلزنی او شده بود ، از قراردادش رهایی یابد (نیاز به بازگشت به آخرین پس انداز).
 پیشنهاد یک بازیکن به ثمر رساندن گل در لیگ برتر

بازی ضربه آزاد آنلاین

حرفه ای می تواند قرارداد خود را فسخ کند و به دلیل ارسال بازی عجیب است. با وجود لبه های خشن آن ، لحظه هایی وجود دارد که نوعی نیروی عاطفی بی رحمانه را تحریک می کند: صحنه افتتاحیه فوتبال پسران صبح یکشنبه ، که داستان چسبیده را در یک فضای ظریف قرار می دهد.
 نمای دوربین از سمت اول بازی ضربه آزاد آنلاین حرفه ای از هدف اول هانتر برای طرف ارشد ، با صدای فریاد دل انگیز خود که در بالای جمع شنیده می شود ؛ لحظات آرام آرام و پیروزی و ناکامی با خانواده. فاقد پختگی است ، اما سفر دارای چیزی است و موفق می شود وزن عاطفی دیگری را به اقدامات شما در زمین متصل کند.
پیشرفت های گیم پلی امسال با ترفندهای بسیار مورد نیاز بازی ضربه آزاد آنلاین حرفه ای تایپ شده اند اما همچنین مانند نوع تغییراتی که شما فقط هنگام دستیابی به چیزی که برای پرداختن به آن ضروری نیست ، احساس می شوید. بنابراین ، اکنون پرتاب ها بسیار شبیه به یک ضربه جعلی می توانند احمقانه باشند و به بازیکنان راهی برای حرکت مدافعان خود داده و شانس بهتری برای نگهداری در اختیار بازیکنان قرار دهند.
بازی بدنی نیز به گونه ای اصلاح شده است که نگه داشتن ماشه سمت چپ بازی ضربه آزاد آنلاین اندروید اکنون راهی برای این است که بازی را در حمله یا دفاع بدانید که می خواهید بازیکنان شما با تیم دیگر به صورت جسمی درگیر شوند. زمان را میخ بزنید.
بازی آنلاین فوتبال فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین ضربه آزاد ضربه ایستگاهی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk