بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی ضربه ایستگاهی زدن فوتبال کودکانه اندروید انلاین  

بازی ضربه ایستگاهی زدن فوتبال کودکانه اندروید انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.68  (تعداد 16)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی ضربه ایستگاهی زدن فوتبال کودکانه اندروید انلاین با این حال، زمانی بازی انلاین ضربه ایستگاهی زدن فوتبال کودکانه کامپیوتر آیفون که صرفاً عبور از حریفان راه حل نیست، تبدیل شدن به یک استاد پاس کلیدی خواهد بود. خوشبختانه، رسیدن به این هدف خیلی طول نمی کشد، زیرا عبور از زمین به همان اندازه ساده به نظر می رسد. تقریباً خیلی ساده است، زیرا مثلث‌های بازی را به سمت محوطه حریف ایجاد می‌کنید تا زمانی که یک دید در دروازه ظاهر شود. به نظر می رسد گاهی اوقات ایجاد بازه هایی با توپ های قاتل که به راحتی بازی می شوند و نیاز به مهارت یا بینایی کمی برای بیرون کشیدن ندارند، بسیار آسان است.
این، همراه با هوش موقعیتی قابل توجه

بازی ضربه ایستگاهی زدن فوتبال کودکانه

اندروید بهبود یافته از سوی مهاجمان هوش مصنوعی و توانایی اینکه اکنون به آنها بگویید می‌خواهید با تکان چوب سمت راست کجا حرکت کنند، به فرصت‌های بسیار زیادی برای گلزنی در طول 90 دقیقه منجر می‌شود. بیشتر اوقات، این فرصت ها به گل تبدیل می شوند که عمدتاً به دلیل دروازه بانی اسفناک نمایش داده می شود.
دروازه بان ها به ندرت از روی بازی ضربه ایستگاهی زدن فوتبال کودکانه انلاین و گوشه ها به زمین می چسبند و تمایل دارند از هر 100 ضربه 99 بار به توپ ضربه بزنند و ضربه بزنند، حتی برخی از بهترین توپ گیرهای جهان ظاهراً از رویاهای تب رنج می برند که در آن دستانشان جلوی چشمانشان آب می شود. توپ وارد مجاورت آنها می شود. سپس ریباندهای حاصل از ضربات است که دوست دارید آنها را یک دروازه بان در کلاس جهانی بدانید.
شاید من فقط با بدشانسی مورد بازی ضربه ایستگاهی زدن فوتبال کودکانه اندروید قرار گرفته باشم، اما این اتفاق می افتد که صرفاً کار خدایان فوتبال است. این بدان معنا نیست که من از آن لذت نبرده ام. سیستم برخورد جدید چالش‌های محکمی را ایجاد می‌کند و تکل‌های سرسره‌ای در واقع باعث می‌شود که شما به طور منظم مالکیت توپ را به دست آورید، نه اینکه هدف به نقاط دوردست زمین برسد.
انجام یک حرکت دفاعی جسورانه یک عامل بازی ضربه ایستگاهی زدن فوتبال کودکانه اندروید بالا را ارائه می دهد، شاید همانطور که باید، اما فقط ای کاش کمی بیشتر از بازیکنان کمک می کردم که نمی توانستم آن را کنترل کنم. به عنوان مثال، اگر بخواهم یک مدافع را بیرون بیاورم تا یک مهاجم را ببندد، دوست دارم که شریک دفاع میانی ام در صورتی که موفق شد تک به تک من را شکست دهد، بیاید و پوشش دهد.
بازی آنلاین فوتبال فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk