بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین بیلیارد ضربه - ورزشی فلش  

بازی آنلاین بیلیارد ضربه - ورزشی فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.60  (تعداد 46)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین بیلیارد ضربه - ورزشی فلش size: 1.7 MB
بد گویی کردن از دور توپ را به پاک کردن جدول در این بازی مینی گلف / بیلیارد ترکیبی. توپ های مختلف رنگی و موانع نشان می دهد که چگونه فنری آنها عبارتند از: قرمز فوق العاده فنری است، بنفش کاملا فنری است، و آبی است کاملا فنری نیست.
بازی استخر گاه به گاه با چند (اندازه) سوراخ بر روی میز. را فراموش کرده ام قوانین عادی استخر ما می رویم به بازی آن قار قار کردن سبک از در حال حاضر!
با استفاده از ماوس را به هدف و شلیک کنید.
برای مشاهده قدرت شات کلیک کنید و کشیدن ماوس، دکمه ماوس را رها ساقه.
توپ های مختلف رنگی و موانع نشان می دهد که چگونه فنری آنها عبارتند از: قرمز فوق العاده فنری است، بنفش کاملا فنری است، و آبی است کاملا فنری نیست.
استفاده از شکلک برای شخص خودرا برای امتحان اماده توپ را در سوراخ. اما کارآمد باشد، شما تلاش محدود کرده اند. توپ را بر روی درختان رشد نیست، شما می دانید.
این بازی منحصر به فرد استخر جایگزین توپ نشانه سفید استاندارد با صورت خندان. شما می توانید مهارت های خود را در بیلیارد تست انواع دور به چالش کشیدن. هدف با دقت و کمانه کردن از ضربه گیر در سطوح پیشرفته!
با استفاده از ماوس را به هدف و shoot.To مشاهده قدرت شات کلیک کنید و کشیدن ماوس، دکمه ماوس را رها ساقه. توپ های مختلف رنگی و موانع نشان می دهد که چگونه فنری آنها عبارتند از: قرمز فوق العاده فنری است، بنفش کاملا فنری است، و آبی است کاملا فنری نیست.
بازی استخر گاه به گاه با چند (اندازه) سوراخ روی میز .. را فراموش کرده ام قوانین عادی ما بازی استخر قار قار کردن سبک از آن در حال حاضر!
بازی استخر گاه به گاه با چند (اندازه) سوراخ روی میز .. را فراموش کرده ام قوانین عادی ما بازی استخر قار قار کردن سبک از آن در حال حاضر!
دستورالعمل بازی: این بازی فقط با ماوس بازی.
، راه رنگی سرگرم کننده را به بازی استخر در حالی که غلبه بر موانع مختلف است. بد گویی کردن از دور توپ را به پاک کردن جدول در این بازی مینی گلف / بیلیارد ترکیبی. سطح دشواری (آسان، معمولی و سخت) بازی را شروع را انتخاب کنید. زرد توپ لبخند چهره 'توپ نشانه سفید' شما است. توپ قرمز، ارغوانی و آبی نیاز به به جیب شلیک می گردد. جیب در مقادیر اندازه و نقطه متفاوت است. توپ های مختلف رنگی و موانع نشان می دهد که چگونه فنری آنها عبارتند از: قرمز فوق العاده فنری است، بنفش کاملا فنری (نرمال) است و آبی است کاملا فنری (کم) نیست. نزول توپ را به جیب در حد اون در به ضرب و شتم سطح.
چگونه به بازی: استفاده از ماوس را به هدف و شلیک کنید. دکمه ماوس را نگه دارید برای فعال کردن یک متر میکنه. دیگر قرمز فلش بیشتر قدرت شات خود را. دکمه موس را به ساقه.
ساقه همه توپ را در سوراخ قبل از زمان خود را بزرگ اجرا می شود!
 بازی های پازل رایگان است. بد گویی کردن توپ های رنگی را به اهداف! این بازی منحصر به فرد استخر جایگزین توپ نشانه سفید استاندارد با صورت خندان. شما می توانید مهارت های خود را در بیلیارد تست انواع دور به چالش کشیدن. هدف با دقت و کمانه کردن از ضربه گیر در سطوح پیشرفته!

کنترل:
با استفاده از ماوس را به هدف و شلیک کنید. برای مشاهده قدرت شات کلیک کنید و کشیدن ماوس، دکمه ماوس را رها ساقه.
  
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
plunk pool بازی آنلاین بیلیارد ضربه - ورزشی فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk