بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی مسابقات دوومیدانی رایگان آنلاین  

بازی مسابقات دوومیدانی رایگان آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.96  (تعداد 25)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی مسابقات دوومیدانی رایگان آنلاین پرتاب چکش بازی جدید مسابقات دوومیدانی و پرش از ارتفاع برای کامپیوتر - و همه فقط با دو دکمه کنترل می شوند: اجرا و عملکرد. فریب این واقعیت را نخورید که این بازی در واقع دو دکمه اجرا (Y و A) به شما می دهد. در اینجا ، البته احتمالاً به شانس بستگی دارد - مسلماً بهترین روش بازی است ، زیرا 5 دقیقه زمان کافی برای پایان هر شش رویداد است.
در حالی که سایر مسابقات

بازی مسابقات دوومیدانی

رایگان که بعد از دو و میدانی آمدند ، دو کلید را ارائه دادند و شما را مجبور به فشار دادن متناوب برای افزایش سرعت دویدن می کنند ، این در اینجا کار نمی کند و فشار دادن یک کلید سفارش روز است. مثل همیشه، سه روش بازی Track & Field وجود دارد: اصلی.
اصلی ROM بازی مسابقات دوومیدانی آنلاین دست نخورده است ، به شما اجازه می دهد هر زمان که صلاح دیدید از L برای درج سکه استفاده کنید ، او به شما یک اعتبار واحد می دهد و آیا شما سعی می کنید تا جایی که ممکن است هدیه قابل توجهی بسازید تا زمانی که موفق به دریافت یکی از سطوح نشوید (حلقه ها اگر در تمام مسابقات با برآورده شدن معیارهای صلاحیت برنده شوید).
در همین حال ، ممکن است در ابتدا بازی مسابقات دوومیدانی رایگان تلاش کند تا یک میخ مربع را در یک سوراخ گرد قرار دهد: کل آن "در 5 دقیقه نمره حداکثر ممکن را کسب می کند" در ابتدا با در نظر گرفتن بازی های شلیک شده طراحی شده است ، و با توجه به اینکه اصرار دارد که اضافه کند در واقع به هر پورت یکپارچهسازی با سیستمعامل که شما را آزاد می کند.
شما در برابر بازیکنان دیگر بازی مسابقات دوومیدانی رایگان قرار می گیرید ، اما این واقعیت که فقط برای پوشش دادن یک دور از سطوح کافی است (برخلاف بازی که در این حالت وجود دارد) به این معنی است که جعبه های هیئت مدیره آن مانند نمایشی خالص از امتیاز هر بازیکن نسبت به همه شش رشته در نتیجه ، ضرب و شتم کاروان خود را به یک وضعیت واقعی "خوب ، یکبار دیگر" تبدیل می شود.
  
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk