بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی اسنوبورد برای کامپیوتر اسکی مسابقات آنلاین  

بازی اسنوبورد برای کامپیوتر اسکی مسابقات آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 4  (تعداد 7)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی اسنوبورد برای کامپیوتر اسکی مسابقات آنلاین اسنوبورد یک بازی آنلاین اسنوبورد برای کامپیوتر تجربه بسیار شدید است ، هرچند که آن را کاهش دهید. شما می توانید وینتیت ها را در جای خود قرار دهید و سایر گزینه های راحتی را تنظیم کنید ، اما این یک بازی در مورد تیراندازی به سمت کوه با سرعت 50 کیلومتر در ساعت و منحرف شدن برای جلوگیری از صخره است. فقط برای قوی معده هر یک از شش سطح دارای مسیرهای متفاوت ، جهش های بزرگ و باریک تر است.
مسیرهای خطرناکی را خواهید آموخت که مانند

بازی اسنوبورد برای کامپیوتر

مسابقات اسکی پشت خود یاد می گیرید و با تمرین کافی ، شروع به ایجاد یک روال عادی در اطراف خود می کنید. هرچقدر هم که سرگرم کننده باشد ، به نمایش می گذارد. بدون زمینه لمسی واقعاً احساس کردن تخته خود ، دشوار است بدانید که دست شما دقیقا در کجا چسبیده است ، به ویژه هنگام حرکت دست و حرکت تخته. این باعث می شود که برداشتن حرکات خاص چیزی شبیه یک بازی تقلبی باشد.
خوشبختانه ، این خیلی بازی اسنوبورد برای کامپیوتر مسابقات اسکی نیست ؛ به راحتی می توانید با تغییر چند ترفند به بزرگترین ضرب برسید و سپس با پرش های کوچک بین پرش ها و آسیاب های بزرگتر آن را ادامه دهید. شما همچنین برای ضربه های کوچک به پهلو مجازات نخواهید شد. در عین حال ، شش سطح ممکن است چندان به نظر نرسد ، اما مسافت پیموده شده خوبی از آنها به دست می آید.
برای باز کردن دوره بعدی ، باید پنج مدال بازی اسنوبورد برای کامپیوتر آنلاین در هر مدال کسب کنید ، این بدان معناست که در هر دو حالت حداقل یک مدال طلا بدست آورید. در کنار تخته ها می توانید دستکش ها و آهنگ های جدید را نیز باز کنید و بله ، یک کابین دنج وجود دارد که می توانید سگ را نوازش کنید. باید بیشتر بگویم؟ او دارای یک منحنی یادگیری شیب دار است که ارزش تسلط به آن را دارد ، حتی اگر هرگز مسیر نامرتب خود را به طور کامل نپوشاند.
با طرح کنترل غیرمعمول بازی اسنوبورد برای کامپیوتر مسابقات اسکی آن مبارزه کنید و چیزی را پیدا خواهید کرد که ظرافت هیجان انگیز همتای واقعی خود را به گونه ای نشان می دهد که صفحه های تخت هرگز به طور کامل مدیریت نکرده اند. این بازی از بازی های اسنوبورد کلاسیک دقیق برخوردار نیست و گاهی اوقات ذهن شما را گره می زند ، اما ، هنگامی که شتاب زدگی های سراشیبی کارو را تجربه کردید ، به هیچ وجه نمی خواهید.
بازی آنلاین فیزیک فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk