بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای جدید 2021 اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین باب اسفنجی مسابقات دوچرخه بابی 1 فلش  

بازی آنلاین باب اسفنجی مسابقات دوچرخه بابی 1 فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.38  (تعداد 218)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین باب اسفنجی مسابقات دوچرخه بابی 1 فلش size: 3.5 MB
چگونه به بازی بازی آنلاین که در آن از لذت ماجراجویی آغاز می شود، بن وجود دارد فورا به نظر می رسد. این زمان، او و دوستان او شنی، پاتریک و Squidward نمایش جالب برگزار می شود. شش سطوح مختلف، در طول همه از آن خواهد شد به مبارزه برای حق سریعترین دوچرخه سوار بروید. کنترل سرعت و تعادل کلید دوچرخه فلش.
مسابقه خود را انتخاب کنید و نژاد خود را دوستان شخصیت Spongebob در از طریق آهنگ! سطح کامل به باز کردن کاراکتر های جدید. شنی، بن، پاتریک و Squidward!
سلام به همه بچه ها! spongebob در تبدیل به شما، اما امروز، او را کنید شما هر ماجراجویی به ارمغان بیاورد. در عوض، او شما را دعوت به تجربه یک مسابقه دوچرخه سواری با او و دوستان او. این بیشتر جالب توجه است که چنین رقابت برگزار خواهد شد در دریای عمیق را، و موانع خواهد بود موجودات دریایی. آیا گرفتن کنجکاو در مورد گیم پلی آن؟ نگاهی به برخی از دقیقه بازی Spongebob در چرخه مسابقه 1 حق دور! بیا! بیایید انتخاب کنید شخصیت قفل (شنی) برای شروع در سطح اول. در اینجا، همه آنچه را که بازیکن باید تمرکز بر روی است برای کنترل دوچرخه خود را در راه به طوری که او رهبر می شود و دستاوردهای پیروزی در این مسابقه. 6 سطح 5 آهنگ، و اگر برخی از آنها که تحت حاکمیت بازی های تکمیل شده، شخصیت های دیگر مانند Squidward، پاتریک و بن باز خواهد بود. در اینجا ما بروید! موفق باشید!
spongebob در و دوستان خود را شروع مسابقه لذت بخش با دوچرخه. این بازی شامل 6 سطح و در سطح اول شما با دوستان بن را شنی مسابقه می دهند. پس از تکمیل نژاد به عنوان اولین، شما می توانید به سطح بعدی جست و خیز. در هر سطح شما باید بودن برای اولین بار در پایان 55 ثانیه محافظت می کند. هنگامی که شما در رسیدن به سطح چهارم، شما می توانید Spongebob در انتخاب نژاد. بازی خوب برای همه.
این یک day.SpongeBob آفتابی است و دوستان او تصمیم به برگزاری یک مسابقه game.SpongBob می خواهد به برنده شدن در مسابقه، اما رقبای خود را بیش از حد strong.He نیاز help.Show ما خود را چگونه قوی شما هستند! نشان می دهد کمتر
این بازی مسابقه شگفت انگیز برای طرفداران spongebob.sponge باب و دوستان در این مسابقه دیوانه است.
شنی، بن، پاتریک و Squidward رقبای از این بازی است. اگر شما می توانید گذشته به سطح بعدی دریافت شما می توانید با یک شخصیت جدید ادامه خواهد داد.
شخصیت و نژاد را به نفع خود مورد علاقه خود را انتخاب کنید. با Spongebob در بازی چرخه مسابقه، شما مهارت مسابقه خود را اثبات کند. مخالفان خود را دوستان بن است. ضرب و شتم آنها را به برنده شدن در مسابقه. برنده مسابقه به باز کردن کاراکتر های جدید و سطوح. استفاده از کلید های arrow خود را به کنترل دوچرخه خود را و استفاده از کلید های چپ و راست فلش خود را به تعادل دوچرخه خود را.

Instructions:
Arrow keys to drive.
بازی آنلاین موتور سواری فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
Spongebob Cycle Race 1 بازی آنلاین باب اسفنجی مسابقات دوچرخه بابی 1 فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk