بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی المپیک تابستانی برای اندروید کامپیوتر آنلاین  

بازی المپیک تابستانی برای اندروید کامپیوتر آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.72  (تعداد 22)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی المپیک تابستانی برای اندروید کامپیوتر آنلاین برخلاف سایر بازی آنلاین المپیک تابستانی آیفون ، لیست فعالیتها تحت تأثیر مسابقات دو و میدانی قرار نمی گیرد. بله ، شما در 100 متر و رله مش دکمه سنتی را پیدا خواهید کرد ، اما همچنین می توانید از مسابقات کاملاً تنیس ، فوتبال و بوکس لذت ببرید. این رشته های اخیر هستند که واقعاً آزادی را از اسلاف جدا می کنند.
بعضی از ورزش ها

بازی المپیک تابستانی

به طور طبیعی بیش از ورزش های دیگر سرگرم کننده هستند ، یک سازگاری با بسته وجود دارد که به راحتی قابل درک است. به عنوان مثال ، لایه هایی برای هر یک از رویدادها وجود دارد که عنصری از مهارت را اضافه می کنند. به عنوان مثال ، در 200 متر آزاد آزاد ، شما وظیفه دارید یک میله مقاومت را مدیریت کنید.
در همین حال ، در پرش طول بازی المپیک تابستانی برای اندروید ، شما می توانید جمعیت را در جهش نهایی خود کار کنید تا کمی فاصله خود را برای پیگیری موقعیت تریبون اضافه کنید. انتخاب هر فعالیت آسان است ، اما همیشه کارهای بیشتری در این زمینه وجود دارد. همین عمق باعث می شود که بازی های رقابتی کمی جذاب تر باشند و ما در حالی که با رقبای خود در خارج از کشور همگام شده ایم ، از مسابقات پر تنش بسکتبال لذت برده ایم.
در حالت های چند نفره آنلاین دارای رتبه بندی بازی المپیک تابستانی آنلاین ، یک ساختار زمان بندی وجود دارد که از طریق ابزارهای مختلف می چرخد ​​و روح المپیک را زنده نگه می دارد. البته ، اگر این برای شما مناسب نیست ، شما می توانید به راحتی برای حداکثر چهار بازیکن مسابقات سریع ایجاد کنید و به ارائه مدال های خود بپردازید.
در حین رقابت بازی المپیک تابستانی برای اندروید امتیازاتی کسب خواهید کرد که می تواند صرف لباس و لوازم آرایشی برای شخصیت شما شود ، از نسبتاً طبیعی (مانند شلوارک و تی) تا پوچ (مانند لباس فضانورد). همچنین یک تن ردیابی آمار در منوها دفن شده است ، که نشان می دهد عملکرد شما با سایر افراد جامعه چگونه مقایسه می شود. بازی های کوچک متای جزئی تعداد مدال ها را برای هر کشور نشان می دهد.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk