بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی گیاهان علیه زامبی ها 3 برای کامپیوتر اندروید آنلاین  

بازی گیاهان علیه زامبی ها 3 برای کامپیوتر اندروید آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 4.00  (تعداد 111)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی گیاهان علیه زامبی ها 3 برای کامپیوتر اندروید آنلاین یکی از عناصری بازی آنلاین گیاهان علیه زامبی ها 3 آیفون که کاملاً در خانه احساس نمی شود ، قدرت های جدید خداگونه است که اکنون می توانید از آنها استفاده کنید. در حالی که قبل از اینکه شما فقط یک خانه دار با یک مشکل ارواح باشید ، سفر در زمان به نوعی این توانایی را به شما می داد که زامبی ها را از صفحه خارج کنید.
این توانایی پرداخت پول

بازی گیاهان علیه زامبی ها 3

برای کامپیوتر برای سهولت بخشیدن به جعبه یکی از رایج ترین بازیهای مدرن iOS است ، اما با ، حق رای دادن که به استراتژی و تفکر هوشمندانه افتخار می کند ، چنین پاس های آزاد کفرآمیز به نظر می رسد. مسئله اصلی بازیکنان با احتمالاً بستگی به میزان اهمیت آنها در مورد مسائل تعادل ناشیانه مدل دارد.
توسعه دهنده مجبور بود رضایت طرفداران این سری بازی گیاهان علیه زامبی ها 3 اندروید را جلب کند که انتظار دارند عناصر خاصی از گیم پلی را داشته باشند ، ناشر EA احتمالاً هر فرصتی را برای فشار دادن چوب بیشتر از پخش فشار می دهد. نتیجه یک بازی است که می تواند بدون پرداخت به پایان برسد ، اما به نظر می رسد اگر تصمیم نگیرید مجازات شما را از هر لحاظ قابل تصور است.
اگر بدون پرداخت بازی می کنید ، بسیاری از گیاهان مورد علاقه خود را در پشت دیوارهای حبس (3 دلار برای کدو تنبل !؟) قفل شده بازی گیاهان علیه زامبی ها 3 برای کامپیوتر می بینید ، شما باید مرتباً از طریق سطح ستاره ها (که برای باز کردن استفاده می شوند) پیش بروید دروازه های ستاره ای) ، و در استفاده از اقدامات فوق العاده خود معلولیت خواهید داشت. اگر تصمیم بگیرید که محکم کیف پول خود را نگه دارید ، این یک تجربه بسیار طولانی تر ، نازک تر و یکنواخت است.
اگر برخی از ابزارها را به زمین بیندازید ، می توانید از قدرت خداگونه خود بدون مجازات بازی گیاهان علیه زامبی ها 3 برای کامپیوتر استفاده کنید ، به زرادخانه کامل گیاهان دسترسی داشته باشید و بلافاصله قفل دنیاها را باز کنید. اما این فقط چند دلار نیست ، بلکه هزینه زیادی هم دارد: باز کردن قفل هر گیاه حدود 20 دلار برای شما هزینه دارد.
بازی آنلاین زامبی فلش, بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk