بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی گنجشک گنجشکک اشی مشی اندورید کامپیوتر آنلاین  

بازی گنجشک گنجشکک اشی مشی اندورید کامپیوتر آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3  (تعداد 2)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی گنجشک گنجشکک اشی مشی اندورید کامپیوتر آنلاین بله واقعا؛ خودشه. هیچ بازی آنلاین گنجشک گنجشکک اشی مشی آیفون پیشرفتی فراتر از ضرب و شتم نمره بالای گذشته شما نیست (یا بررسی جایگاه خود در تابلوی امتیازات جهانی که طبق معمول توسط افرادی که به روشنی از روشهای بی پروا برای تورم دادن مصنوعی خود استفاده کرده اند) در صدر جدول هستند. ارز برای کسب و خرید وجود ندارد.
هیچ چالش

بازی گنجشک گنجشکک اشی مشی

اندورید و مأموریتی وجود ندارد. هیچ دستاوردی جهنم ، حتی یک منحنی دشواری هم وجود ندارد - پرنده فقط تا زمانی که صبر داشته باشید ، ادامه می دهد و لوله های سبز آن در فواصل مساوی تا ابد گسترش می یابد. شما هرگز به پایان نخواهید رسید ، شما هرگز Flappy Bird را "کتک نخواهید کرد" و انگیزه کمی برای ادامه تلاش وجود دارد.
جواب ساده یا شاید دقیق تر. این یکی از آن بازیهای بازی گنجشک گنجشکک اشی مشی آنلاین است که در آن سعی می کنید ، شکست می خورید ، به طور خودکار دکمه "امتحان مجدد" را فشار می دهید تا دوباره به آن فشار بیاورد. شما سعی می کنید ، شکست می خورید ، دوباره سعی می کنید - و قبل از اینکه بدانید شام شما فراتر از تشخیص سوزانده می شود ، نامه های ناخواسته در آستانه شما جمع می شود.
اغراق ، شاید - من پس از تقریباً سه دقیقه بازی گنجشک گنجشکک اشی مشی اندورید خسته شدم - اما به راحتی می توان فهمید که چگونه مردم می توانند این بازی ساده و کم ارائه را به نوعی جذاب نشان دهند. این همان اصرارهای اولیه را برای انجام بهتر بازی های عمدی ساده اما دشوار مانند Super Hexagon دستکاری می کند.
متأسفانه ، کیفیت اعتیاد آور خاصی برای ساختن یک ابزار کاملاً خوب بازی گنجشک گنجشکک اشی مشی اندورید کافی نیست. Flappy Bird اعتیاد آور و اجباری است به همان روشی که بیرون آوردن بسته بندی حباب نیز اجباری است. اتلاف وقت در کوتاه مدت ممکن است فوراً راضی کننده باشد ، اما وقتی به گذشته خود نگاه می کنید ، می بینید که آرزو می کنید ای کاش آن ساعت ها را برای کاری مفید یا تحریک کننده استفاده می کردید.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk