بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی استراتژیک قدیمی کم حجم کامپیوتر اکشن  

بازی استراتژیک قدیمی کم حجم کامپیوتر اکشن شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.31  (تعداد 44)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی استراتژیک قدیمی کم حجم کامپیوتر اکشن ظهور سازمان بازی کم حجم استراتژیک قدیمی کامپیوتر اکشن ملل ممکن است سن مایکروسافت از امپراتوری در یک نگاه شبیه - مانند سایر، بازی های مشابه، آن را دارای یک میزبان از تمدن های مختلف (18، به دقیق)، هر کدام با پاداش منحصر به فرد و چهار تا پنج واحد منحصر به فرد. اما فراتر از آن، او تا به بسیاری از عمق، به طوری که بیش از بازی های دیگر در زمان واقعی، به لطف مفاهیم رمان به عنوان مرزهای ملی، جذب شهرستان، و بیشتر.
در حالی که به نظر می رسد ویژگی های جدید

بازی استراتژیک قدیمی کم حجم

کامپیوتر سنتز خارجی به بازیکنان، طرفداران جنگ استراتژی نوبه خود مبتنی بر برایان رینولدز 'باید آنها را به خوبی می دانم. بر خلاف در مراحل نوبه خود مبتنی بر، در ظهور سازمان ملل یک بخش کانونی از نقشه خود را. هر یک از شهرهای شما دارای شعاع اطراف آن است.
شما می توانید ساختمان تنها در درون مرزهای خود را ساخت، و شما می توانید تنها تعداد محدودی از پیشرفت های مختلف بازی استراتژیک قدیمی کم حجم کامپیوتر برای هر شهرستان (جستجو به عنوان یک حداکثر هر پنج مزارع) ساخت. از آنجا که در حال گسترش نظامی خود را به طور کامل بستگی خانه شما، این باعث می شود شما فکر می کنم.
در استراتژی زمان واقعی، که بیشتر ساختارهای شما در آن قرار دارند پایگاه اصلی خود را، در حالی که سالن های شهر های اضافی بازی استراتژیک قدیمی کم حجم خود را در انزوا در نزدیکی برخی منابع وجود داشته باشد. برای شبیه سازی مشکل در تامین آنها در مسافت های گسترده.
این مفهوم جذاب آثار ملی به عنوان شما آن را در حماسه انتظار می رود، به عنوان تمدن مورد بررسی بازی استراتژیک قدیمی کم حجم قرار گرفت. در عمل، عمق را اضافه کنید بدون قوت و ضعف. به عنوان مثال، از رشد گل خود را با تعداد از کنترل، شما ممکن است مایل به شدت گسترش امپراتوری خود را با ساخت بسیاری از جاده ها، اما شما باید با میزان تحقیقات خود را در تعلیمات مدنی محدود شده است.
بازی آنلاین جنگی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk