بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی مزرعه داری قدیمی برای کامپیوتر اندروید حیوانات اهلی  

بازی مزرعه داری قدیمی برای کامپیوتر اندروید حیوانات اهلی شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  social_cloob  
 
  رای  
رای: 5  (تعداد 1)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی مزرعه داری قدیمی برای کامپیوتر اندروید حیوانات اهلی این بار شهر بیکن سیتی بازی آنلاین مزرعه داری قدیمی برای کامپیوتر حیوانات اهلی آیفون نامیده می شود، زیرا فانوس دریایی اسرارآمیزی دارد که پس از وقوع طوفان نیز از کار افتاد. با این حال، شما به سرعت یک لوح سنگی را پیدا می کنید که به خوبی در یک فرورفتگی روی زمین نزدیک فانوس دریایی قرار می گیرد. استفاده از آن به طور خلاصه شهر را روشن می کند. چهار فرورفتگی باقی مانده است که به چهار قرص دیگر نیاز دارند. در حالی که سعی می کنید مزرعه را دوباره راه اندازی کنید، باید از جزیره اطراف خود برای پیدا کردن ابزار گم شده استفاده کنید.
پس از یک دوره آموزشی طولانی

بازی مزرعه داری قدیمی برای کامپیوتر

اندروید که در آن طناب های رشد محصولات کشاورزی به شما آموزش داده می شود، در مورد درخواست های ساکنان یاد می گیرید، بالاخره همه چیز شروع به باز شدن می کند. با توجه به ماهیت باز بودن Harvest Moon، می توانید انتخاب کنید که کدام ساختمان ها و امکانات رفاهی را ابتدا تعمیر کنید. برخی از ساختمان‌ها داستان را پیش خواهند برد، مانند تعمیر معادن یا خانه داک.
این به شما نکات ظریفی می دهد که برای شکار بازی مزرعه داری قدیمی برای کامپیوتر حیوانات اهلی چه چیزی بسازید، اما می توانید توصیه ها را به طور کامل نادیده بگیرید و روی هر چیزی که دوست دارید تمرکز کنید. تعمیر آن انبارهای حیوانات مزرعه ضروری است. هر دارای درجه بندی است که از پنج نت موسیقی خالی تشکیل شده است. هر چه نت های موسیقی بیشتر به جای خاکستری پر شوند، رابطه شما با آنها قوی تر می شود.
با این حال، همه این کارهای جبرانی نیاز به زمان بازی مزرعه داری قدیمی برای کامپیوتر اندروید و پول دارد و بهترین راه برای کسب درآمد این است که تا آنجا که می توانید محصول خود را بفروشید. شما از محصولات خود برداشت می کنید - یا در واقع آنچه را که می توانید در بیرون از خانه علوفه کنید - می توانید و باید در ساعات اولیه فروخته شود. هنگامی که به معادن دسترسی پیدا کردید، ممکن است خوش شانس باشید و یک سپرده مواد کمیاب پیدا کنید که می تواند به تعادل بانک شما کمک زیادی کند، اما برای انجام تقریباً هر کاری در شهر، پول ضروری است.
همچنین آنچه را که سری را برای مدت طولانی بازی مزرعه داری قدیمی برای کامپیوتر اندروید عالی کرده است حفظ کنید: بسیاری از شخصیت های دوستانه که می توانید با آنها دوستی قوی برقرار کنید، و شاید حتی ازدواج کنید و با آنها بچه دار شوید. با تکمیل درخواست های آنها - معمولاً اقلام خاصی به آنها هدیه می دهید - یا فقط با آنها صحبت می کنید، این می تواند به بهبود رابطه شما با مردم کمک کند.
بازی آنلاین مدیریتی فلش, بازی آنلاین مزرعه داری جدید فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk