بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی طوطی برزیلی سخنگو اندروید آنلاین کامپیوتر  

بازی طوطی برزیلی سخنگو اندروید آنلاین کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  social_cloob  
 
  رای  
رای: 3.66  (تعداد 6)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی طوطی برزیلی سخنگو اندروید آنلاین کامپیوتر با جایگزینی پرندگان بازی آنلاین طوطی برزیلی سخنگو آیفون در فیلم اصلی که تهدیدات گسترده تری برای زیستگاه جنگل بارانی جایگزین کرده اند ، موانع مداوم بیشتر به مسائل بین پرندگان مربوط می شود تا تهدیدهای مستقیم منقار و بال. زیرمجموعه ردیابی پیشرفت های تهدیدآمیز حداقل از موضوعی به نفع آن برخوردار است ، همچنان بیش از حد تعمیم یافته است که بتواند یک لحظه قابل آموزش قابل آموزش باشد.
یک رقابت الهام گرفته از

بازی طوطی برزیلی سخنگو

اندروید برای تسلط بر نخلستان جنگلی ساکن قبیله ماکائو ادواردو ، در بزرگداشت برزیل که میزبان جام جهانی 2014 است ، اقدامات قابل قبولی را ارائه می دهد. هاتاوی و آیزنبرگ ، شاید یک جفت عجیب و غریب روی کاغذ باشد ، به خوبی با ماکائوهای آبی در معرض خطر انقراض ، که اکنون حافظان نسل بعدی هستند ، مطابقت دارد. خوانش های خط به صورت متحرک شخصیت روحیه جواهر و همچنین بی حوصلگی محبت آمیز او را نسبت به ترس های فراوان همسرش منتقل می کند.
تلاش کمی برای آیزنبرگ لازم است تا بازی طوطی برزیلی سخنگو آنلاین را باورپذیر کند ، تمام اضطراب کمی در نقطه میانی فرو می رود. اگرچه آواز خواندن به وضوح لباس آیزنبرگ نیست ، اما هاتاوی با اجرای آواز خود واقعاً این شانس را پیدا می کند که بدرخشد. سه بازیگر جوان که فرزندان این زوج را بازی می کنند ، انرژی زیادی را در نقش هایی فراهم می کنند که بلافاصله از هر تعداد فیلم انیمیشن و شبکه های تلویزیونی تلویزیونی قابل تشخیص است.
اگرچه زمان نمایش آنها برای ایجاد جای شخصیت های بازی طوطی برزیلی سخنگو اندروید جدید کاهش یافته است ، اما چنووت و گارسیا برجسته ترین شخصیت ها هستند. با بازی قورباغه ریز و سمی گابی ، به معنای واقعی کلمه با یک تهدید سرگرم کننده بسیار بزرگ چکه می کند ، اما امتیازات اصلی را برای دو دوئت خود با مگالومانیا کسب می کند ، به خصوص در نسخه مضحک دوباره من زنده می مانم. نوبت گارسیا به عنوان پدر مستقل با افتخار جواهر و انتظارات اغراق آمیز از اعضای خانواده اش رسیده است.
تحت راهنمایی ، یک تیم گسترده از انیماتورها و هنرمندان جلوه های تصویری بازی طوطی برزیلی سخنگو اندروید ، فرمت 3D را به سطح جذابیت می رسانند ، با جزئیات شخصیت ، تصاویر پس زمینه متراکم و اکشن های پیچیده و توالی های هوایی (از جمله تعداد لازم موسیقی الهام گرفته از باسبی برکلی) که بدون زحمت اجرا می شود.
بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk