بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آقای مبارزه Mr Fight اندروید کامپیوتر آنلاین  

بازی آقای مبارزه Mr Fight اندروید کامپیوتر آنلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.81  (تعداد 11)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آقای مبارزه Mr Fight اندروید کامپیوتر آنلاین اگر قبلاً را بازی آنلاین آقای مبارزه Mr Fight آیفون کرده اید ، به عنوان یکی از بدترین نبردهای رئیس در بازی می شناسید. مکس که در ابتدا یک شخصیت قابل بازی در جهان بود ، توسط Y-Twins روی یک هیولا شستشوی مغزی آزمایش شد که نمی تواند درد احساس کند. قسمت آخر در مورد احساس درد به این معنی است که حتی وقتی به او ضربه می زنید ، او همچنان می تواند به شما حمله کند و تقریباً هیچ چیز او را پس نمی زند.
این شستشوی مغزی در حال حاضر

بازی آقای مبارزه Mr Fight

اندروید از بین رفته است و مکس دوباره احساس می کند اما آن را نیز پاک می کند. مکس به طرز مضحکی قدرتمند است و انواع مختلفی از روش های سرگرم کننده را برای از بین بردن دشمنان دارد و به نحوی به اندازه کافی سریع ضربه می زند که در آنجا ممکن است خود را با برخی از ترکیب های قدرتمند مانند این ترکیب شانس دهید. او به دقت و فکر بیشتری نسبت به دیگری نیاز دارد. اما وقتی آن را دریافت می کنید؟ بوم کنعانی ضربه محکمی زد.
همه طرفداران خیابانهای خشم بازی آقای مبارزه Mr Fight اندروید را می شناسند. ساسوک جهان. او یک هنرمند رزمی معمایی است که علیرغم اینکه علایق اصلی او در زمینه رسمی دوجو و مدیتیشن مد نظر بوده است ، دائماً به سندیکاهای جنایی مستقر در کلان شهرها کشانده می شود. به عنوان مثال ، من ضربه محکم و ناگهانی را با یک اسلاید عالی زانو که منطقه وسیع تری را پوشش می دهد ، تغییر دادم. آنقدر قوی نیست اما به من کمک می کند تا سریعتر از مبارزه عبور کنم.
سپس شخصیت های جدید وجود دارد. متأسفانه بازی آقای مبارزه Mr Fight آنلاین ، آنها پسرانی هستند که قبلاً در بازی ظاهر شده اند (که شرم آور است زیرا هنر مفهومی برخی از اقدامات واقعاً جالب مانند یک هنرمند رزمی و یک ابرقهرمان را که من کاملاً می خواستم بازی کنم نشان می دهد) اما آنها پسرهای فوق العاده ای هستند بنابراین هنوز هم کار می کند به
در مورد گیم پلی ، استفاده از بازی آقای مبارزه Mr Fight اندروید در دسته جدید سخت ترین است. این بدان معنا نیست که او بد است. حرکات او بسیار متفاوت از آن چیزی است که ممکن است به آن عادت داشته باشید. حمله او عمودی است. حرکت ویژه او باعث می شود ضربه ای سریع انجام دهد. او اسلحه ای بر نمی دارد اما آنها را به هوا می زند و سپس به سمت دشمنان می رود.
بازی آنلاین مبارزه ای رزمی فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk