بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی استیک فایت انلاین Stick Fight اندروید کامپیوتر  

بازی استیک فایت انلاین Stick Fight اندروید کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.54  (تعداد 11)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی استیک فایت انلاین Stick Fight اندروید کامپیوتر اسلحه واقعاً بازی آنلاین استیک فایت Stick Fight آیفون چیزی است که در اینجا می درخشد. تعداد زیادی اسلحه وجود دارد که از تپانچه گرفته تا بازوکاهای کامل متغیر است. تسلط بر هر کدام سخت است ، با هدف قرار گرفتن روی چوب مناسب و داشتن وزن کارتونی در ضربات. شلیک یک اسلحه شکاری شما را به طرز وحشیانه ای پرت می کند ، اما یک بازوکا شما را به پرواز در می آورد تا از بین برود. در مورد سلاح ، بله مارها نیز تفاوت هایی وجود دارد.
شلیک شمشیرهای فلاپی بلند

بازی استیک فایت انلاین Stick Fight

اندروید که خود را در اطراف شما جمع کرده و شما را به مرگ آهسته می کشاند. بدست آوردن حداقل ، مرحله را با مارها پر می کند و بازی با افرادی که می توانند دیرتر غذا بخورند تغییر می کند. 1v1 یک بازی موش و گربه بسیار استراتژیک است ، اما 4 بازیکن هرج و مرج رایگان است. اگر می خواهید سرگرمی را سفارشی کنید ، مقدار و سلاح های آنها همه در تنظیمات متغیر است.
مراحل را می توان بازی استیک فایت انلاین Stick Fight اندروید به صورت تصادفی انتخاب کرد یا بسته به تنظیمات به صورت پیشرونده حرکت کرد. آنها از یک فضای مسطح اولیه ، تا چشمه های گدازه ای که فوراً می کشند ، متغیر هستند. تنوع باعث می شود شما حدس بزنید. برخی موضوعاتی را به شما ارائه می دهند ، مانند تبدیل یک بازیکن تصادفی به یک جانور رئیس که برای ادامه کار باید کشته شود ، یا یک فضای والیبال با توپ آماده انفجار در یک زمان سنج.
اما متنی در بالای صفحه بازی استیک فایت انلاین Stick Fight کامپیوتر وجود دارد که در مورد افرادی که در حال پیشتازی هستند به روز رسانی می کند. مراحل زیادی وجود دارد که باید طی شود تا دیدن تکرارها مدتی طول بکشد. هنگامی که هر نفر کشته می شود ، شکلهای چوب برداشته می شوند و روی مرحله بعدی قرار می گیرند تا با کمی فرصت برای استراحت دوباره شروع شود.
حتی اگر آن ترفند بسیار خوب بازی استیک فایت انلاین Stick Fight اندروید انجام شود. آنلاین به خوبی کار می کند ، ایجاد یک لابی برای دعوت از دوستان خود یا پیوستن به لابی های دیگر برای مبارزه سریع آنلاین. در مدتی که با آن کار می کردم ، گاه به گاه تصادف سختی را تجربه می کردم ، اما آنها کم و زیاد بودند. در غیر این صورت گیم پلی بدون هیچ کندی و بدون کندی روان می ماند.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین مبارزه ای رزمی فلش, بازی آنلاین فیزیک فلش, بازی آنلاین شمشیر زنی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
















بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk