بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی دونفره آنلاین مبارزه با چاقو برای کامپیوتر  

بازی دونفره آنلاین مبارزه با چاقو برای کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.33  (تعداد 12)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی دونفره آنلاین مبارزه با چاقو برای کامپیوتر قهرمان مرد و قهرمان بازی آنلاین دونفره مبارزه با چاقو جنگی. شخصیت اصلی در کل آرک اول با هیچ چالشی روبرو نیست. او آنقدر قدرتمند است که مجبور نیست برای انجام کاری تلاش کند. و البته، همه دخترها عاشق او می شوند، حتی اگر او ذره ای از احساسات را نشان نمی دهد. برای نینجاهای زن هم همینطور. او قوی و توانا به نظر می رسید.
با این حال، آن بخش از

بازی دونفره آنلاین مبارزه با چاقو

برای کامپیوتر هرگز کشف نمی شود و او تبدیل به دختری می شود که سوتین و شلوار پوشیده است، یعنی آب نبات چشم برای بیننده. و سپس او مستقیماً تبدیل به یک دختر مضطرب می شود که کیریتو باید او را از دهکده نجات دهد. در کل، هیچ شرور واقعی وجود ندارد، به غیر از انجمن صنفی تابوت خندان و تعدادی سرباز بی مزه که به خاطر بد بودن، بد هستند.
این یک مشکل می شود و او روی جنبه بقا تمرکز نمی کند، که می توانست جایگزین فقدان شخصیت های شرور بازی دونفره آنلاین مبارزه با چاقو شود. باس‌های بازی نیز کافی بودند، اما نویسندگان آنقدر تنبل بودند که نمی‌توانستند برای ساختن رئیس‌های جدید با تنوع‌های جدید در توانایی‌ها تلاش کنند و از این رو آنها را کنار گذاشته‌اند. و مردان اصلی. وای خدای من...*اسپویلر* این تیکه گند انگیزه خودش رو فراموش کرد! هیچ چیز بدتر از این نیست، به جز این که به شرارت او هرگز پرداخته نمی شود.
او بدون اسکاتلند فرار می کند.
انتقال از یک حرکت اکشن به حالت کاملا برش زندگی بازی دونفره آنلاین مبارزه با چاقو برای کامپیوتر. همانطور که به شما گفتم، سریال در ابتدا پتانسیل خود را نشان داد، زیرا شما می توانید انواع دعواهای جالبی را در این محیط داشته باشید. اما سریال این فرصت را کاملاً از بین می‌برد و در عوض یک انیمه است که در آن دختران برای او مانند پشه‌هایی در جنگل‌های آمازون که با حشره‌کش‌ها آغشته شده‌اند چپ و راست می‌کنند. و بعد زمانی که او یک نوزاد لعنتی با هوش مصنوعی را به فرزندی قبول می کند و تبدیل به پدر و مادر می شود، بهتر می شود. از یک مبارز به یک پدر و مادر در یک قسمت.
میراثی که منتشر کرده است. اگرچه بازی دونفره آنلاین مبارزه با چاقو برای کامپیوتر نسبتاً در نظر گرفته می شود، رتبه بندی آن 8.somethings در لیست من است. به همین ترتیب، طرفداران زیادی دارد، بنابراین هر کجا که بروید، بین طرفداران و متنفران بحث و جدل وجود دارد. ممکن است برخی افراد این را آزاردهنده بدانند و در نهایت از روی جعبه متنفر باشند زیرا منبع آن است. سپس این واقعیت نیز وجود دارد که چندین برنامه دیگر پخش شده اند که دارای فرضی مشابه هستند، اما به همان اندازه موفق نمی شوند، یا حتی بدتر می شوند. این ممکن است طرفداران بزرگی را که انیمه مناسبی برای ترکیب فصلی خود دریافت نمی کنند، آزار دهد. و سپس فصل دیگری از آن وجود دارد که اساساً سرویس هواداران خالص است.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین شمشیر زنی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk