بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی موج سواران مترو سئول subway surfers Seoul جدید  

بازی موج سواران مترو سئول subway surfers Seoul جدید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.80  (تعداد 41)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی موج سواران مترو سئول subway surfers Seoul جدید با شروع، شما به عنوان بازی آنلاین موج سواران مترو سئول subway surfers Seoul یک هنرمند گرافیتی سرکش شناخته می شوید که در خطای اجرای قانون محلی قرار گرفته است. پس از تکمیل یک برچسب بسیار جسورانه ، یک افسر پلیس و سگش با شما تماس می گیرند که مودبانه از شما می خواهند که فعالیت های خود را متوقف کرده و خود را تحویل دهید. تا در مورد نادرستی های موقعیت خود با او بحث لازم را داشته باشید.
کنترل ها نسبتاً ساده

بازی موج سواران مترو سئول subway surfers Seoul

جدید هستند. برای این کار فقط به کلیدهای خود نیاز دارید ، بنابراین هرگونه فکر ورودی پیچیده صفحه کلید یا شکوفایی موس را از ذهن خود دور کنید. کلیدهای چپ و راست شما را به چپ و راست حرکت می دهند - به طرز عجیبی - در حالی که پیکان بالا و اردک های پیکان رو به پایین می پرند. حرکت رو به جلو به طور کامل توسط جهان کنترل می شود.
این یک دونده بی پایان بازی موج سواران مترو سئول subway surfers Seoul کامپیوتر است ، البته ، بی پایان است. این بدان معناست که شما هرگز به خودی خود "برنده" نخواهید شد. در عوض ، بازی موانع و مسیرهایی را برای عبور از شما ایجاد می کند و اجرای فعلی زمانی پایان می یابد که نه ، اگر پلیس شما را تعقیب کند به شما نزدیک شود. در عمل ، این به Subway Surfers احساس سرما ذن را می بخشد که شیوه ارائه نسبتاً متمایز آن را نادیده می گیرد.
از آنجا که می دانید شکست بازی موج سواران مترو سئول subway surfers Seoul جدید اجتناب ناپذیر است ، شما همچنان در شرایطی پذیرفته می شوید که مرگ شما مطمئن است ، بنابراین می توانید امتیاز بالای خود را به دست آورید و سکه های کافی به دست آورید تا به تعداد زیادی از شخصیت های بازشدنی بازی برسید. آنها حتی مجموعه متحرک خود را نیز دریافت کردند.
اینها بخشی از جذابیت قابل توجه جهان هستند. دوست دارید به عنوان نینجا بازی موج سواران مترو سئول subway surfers Seoul جدید کنید؟ ربات چطور؟ مجموعه زیادی از شخصیت ها برای بازیکنانی که از سطح بالا لذت می برند ارائه می شود ، و در حالی که برخی از آنها قطعاً بیشتر از دیگران در قلمرو عجیب و غریب هستند ، فقط این است که بدانید چه کسی در ماجراجویی بعدی شما با شما قرار دارد سرگرم کننده است. سکه ها را می توان با حرکت از مسیر ضرب و شتم جمع آوری کرد.
بازی موج سواران مترو سئول subway surfers Seoul جدید
بازی آنلاین فیزیک فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk