بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
 
   

  بازی موج سواران مترو نسخه جدید برای کامپیوتر  

بازی موج سواران مترو نسخه جدید برای کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.50  (تعداد 171)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی موج سواران مترو نسخه جدید برای کامپیوتر با یک شخصیت بازی نسخه جدید موج سواران مترو رایگان پیش فرض شروع کنید. مجموعه ای از شخصیت ها و لباس های دیگر وجود دارد که می توان آنها را با سکه های بازی یا اشیاء دیگر خریداری کرد ، که شامل چندین گزینه چند فرهنگی و همچنین زامبی ، روبات ، نینجا و پانک است. این بازیکن در حال اسپری گرافیتی در قطار است و در طول راه آهن و بالای قطارها می رود.
توسط یک مرد و سگش تعقیب شده است. او برای هدایت شخصیت خود از

بازی موج سواران مترو نسخه جدید

برای کامپیوتر روی صفحه استفاده می کند. شما باید قطارها و موانع را گول بزنید و سکه ها را جمع کنید. اگر بازیکن خراب شود و بازرس او را بگیرد ، می توانم از یک کلید (در صورت وجود) برای نجات استفاده کنم. آنها می توانند امتیاز کسب کنند ، با توجه به اینکه تا چه حد فرار کرده اند. او ماموریت هایی دارد (مانند جمع آوری تعداد مشخصی جعبه) که به آنها پاداش می دهد.
آن وجود دارد ، که جمع آوری حروف در طول راه برای طلسم یک کلمه مشخص است. این کار اغلب بازی موج سواران مترو نسخه جدید برای کامپیوتر برای ورود به شبکه برای رقابت با دوستان خواسته می شود که امتیازات اضافی کسب می کند. می توانید با دلخواه برنامه نویس در فیس بوک ، دنبال کردن آنها در توییتر یا اشتراک، امتیاز بیشتری کسب کنید.
 اظهار می کند که هرگز بدون اجازه در فیس بوک پست بازی موج سواران مترو نسخه جدید برای کامپیوتر نخواهد کرد. هنگام ورود به شبکه ، برنامه نمایه عمومی و لیست دوستان را جمع می کند. او پیشنهاد می کند که پسران از موانع پرش کنند ، گول بزنند و اجازه ندهند که آنها را بگیرند. این بازی حاوی رفتارهای زیادی در رابطه با ریسک پذیری است.
پیش فرض اصلی این امر ردیابی و بالای خودروها ، موانع ، بازرس پلیس بازی موج سواران مترو نسخه جدید است. من می توانم مورد ضرب و شتم جعبه ها قرار بگیرم ، اما خون و پیامد آن وجود ندارد. همچنین رنگ را با نقاشی های دیواری اسپری کنید. انتخاب مسیرهای خطرناک تر برای اجرای بیشتر برنده ها را امتحان کنید. خشونت و مواد ترسناک.
بازی آنلاین فیزیک فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk