بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین subway surf تور زوریخ موج سواران مترو کامپیوتر  

بازی آنلاین subway surf تور زوریخ موج سواران مترو کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.32  (تعداد 95)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین subway surf تور زوریخ موج سواران مترو کامپیوتر این هشت سال است که بیرون مانده است. بازی آنلاین subway surf تور زوریخ کامپیوتر موج سواران مترو شما فکر می کنید که بعد از آن زمان ، بازی دیگر از بین رفته است. اما حقیقت را بخواهید ، پایه بازیکن ثابت مانده است. هنوز هم مورد علاقه عظیم بازیکنان موبایل است. خوب ، چرا اینقدر خوب کار می کند؟ از آنجا که یک جدول جهانی و یک جدول رتبه بندی وجود دارد ، می توانید در برابر دوستان خود رقابت کنید. می توانید وسواس پیدا کنید که آنها را بزنید. کیلو از تابلوهای امتیازات به عنوان ابزاری برای ایجاد انگیزه در بازیکنان برای ادامه کار آسیاب کردن استفاده می کند.
بهتر بودن در انجام کاری از شخص دیگر

بازی آنلاین subway surf تور زوریخ موج سواران مترو

باعث افزایش عزت نفس شما می شود. نشان دادن رئیس شما که رئیس است و اثبات مهارت خود به آنها می تواند بسیار خوشحال کننده باشد. آیا با دانستن اینکه در بین پسرهای خود بهترین هستید ، احساس خوبی ندارد؟ و این تنها قسمت کوچکی از دلیل ادامه بازی مردم است. آیا از دیدن همان کتاب ، بدون هیچ تغییری متنفر نیستید؟ به نظر می رسد که شما اصلا پیشرفت نمی کنید. این مسئله را با تغییر مضامین در هر رویداد فصلی حل می کند تا مطمئن شوید که دائماً به آن موضوع نگاه نمی کنید.
از این رو ، هر زمان تم وجود دارد ، معمولاً پسران فعال افزایش می یابند. اگرچه این بخش کوچکی از دلیل ادامه بازی آنلاین subway surf تور زوریخ موج سواران مترو مردم است ، اما دلیل این موضوع می تواند انگیزه شما باشد. اخیراً یک موتور وجود دارد. بررسی ها از اواخر حدس می زنند که این تغییر منجر به از دست رفتن پیشرفت آنها شده است. در نتیجه ، برخی بازی را حذف نصب کرده و بازی را کاملاً متوقف کردند. با این حال ، کیلو در بازیابی فایل های ذخیره سخت کار می کند و این نوع موارد اغلب برای بازیکنان اتفاق نمی افتد.
Subway Surfers همچنین اشکالات و اشکالات دیگری دارد که بیش از هر چیز جزئی بازی آنلاین subway surf تور زوریخ موج سواران مترو است. تعدادی گزارش دادند که در هنگام برخورد با هیچ مانعی جان خود را از دست دادند و برخی دیگر از ثبت نام نکردن موانع را گزارش دادند. هر دوی این اشکالات گیم پلی بازی را خراب می کنند اما اغلب دیده نمی شوند.
مانند هر حالت رایگان برای بازی آنلاین subway surf تور زوریخ موج سواران مترو تعداد کمی تبلیغ در اینجا و آنجا دارد. تبلیغات آنها می تواند از اسباب بازی های کودکان گرفته تا خدمات آنلاین باشد. اگرچه در طول گیم پلی زیاد نشان داده نمی شوند ، اما گاهی اوقات می توانند آزار دهنده باشند.
بازی آنلاین فیزیک فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

مهمان_براح
14 Jul 2023, 21:31
عالیه فقط رابط کاربریشو برا گوشی درست کنید  
گزارش تخلف

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk