بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی موج سواران مترو هاوانا subway surfers havana کامپیوتر  

بازی موج سواران مترو هاوانا subway surfers havana کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.24  (تعداد 29)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی موج سواران مترو هاوانا subway surfers havana کامپیوتر بسیاری از بازی آنلاین موج سواران مترو هاوانا subway surfers havana نمی توانند ادعا کنند که ژانرهای خود را شروع کرده اند ، اما قطعاً یکی از آنها است: مکانیک دویدن بی پایان آن به همان سادگی و ابتکاری است و بازی باعث پی در پی تقلید کنندگان طولانی شده است. برخی از این تقلید کنندگان - مانند Jetpack Joyride. اگر قبلاً راه خود را از طریق دونده های ذکر شده در بالا و دیگران دوچرخه سواری کرده اید ، پس از آن یک مقصد عالی - اگر انگیزه نداشته باشد - است.
من موفق شده ام همه چیز

بازی موج سواران مترو هاوانا subway surfers havana

را با سکه ها جمع آوری کنم و متعلق به این نژاد جدید دوندگان بی پایان است. در واقع ، اگر آن را به عنوان Temple Run in a Tony Hawk نقشه تصور کنید ، اشتباه زیادی نخواهید کرد. شما در کودکی با کفش کتانی و کاپشن بازی می کنید و توسط نگهبان چاق و سگش به دلیل خرابکاری در کنار قطارها با گرافیتی ، ریل های قطار را تعقیب می کنید.
با بالا رفتن سرعت و تهدید بازی موج سواران مترو هاوانا subway surfers havana ، ضربه تند کشیدن باعث می شود شما بچرخید ، بپرید و کنار بروید. چیزی را ببندید و نگهبان بسته می شود. به دیوار یا قطار ضربه بزنید و بازی تمام می شود. رفتن به زیر زمین: قدرت یو پی اس به طور اجتناب ناپذیری در دسترس است ، مانند یک تخته شناور ، کفش های فنری و یک بسته موشک ، که همه آنها مدت کوتاهی دوام دارند و در فروشگاه قابل ارتقا هستند ، جایی که می توانید استارت سریع ، جعبه های تصادفی و همه موارد را نیز خریداری کنید. ترفندهای روانی معمول
board واقعاً ترکیبی کامل از است ، اگرچه از هر دو بازی موج سواران مترو هاوانا subway surfers havana ساده تر است. پس از مدتی ، سنگ زنی آنقدر سنگین می شود - که توسط کنترل های غیرقابل پاسخ تشدید می شود - به گونه ای که کم و بیش مجبور می شوید یا برای سرعت بخشیدن به پیشرفت خود هزینه بپردازید یا به طور کلی بازی را متوقف کنید.
تا حد زیادی به لطف کنترل های بی پاسخ بازی موج سواران مترو هاوانا subway surfers havana ، متوجه خواهید شد که بسیار شکست خورده اید. می توانید بلافاصله راه اندازی مجدد کنید ، اما مگر اینکه مهارت خود را بیشتر کنید ، از یک هدف واقعی لذت نمی برید-فقط یک حلقه اجباری جمع آوری سکه و خرید ارتقاء تا خشک شدن سکه ها و رسیدن به چهارراه پرداخت یا رفتن.
بازی آنلاین فیزیک فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk