بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین هواپیما برای کامپیوتر کم حجم فلش  

بازی آنلاین هواپیما برای کامپیوتر کم حجم فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.25  (تعداد 63)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین هواپیما برای کامپیوتر کم حجم فلش یک بازی ساده، سرگرم کننده بازی هواپیما برای کامپیوتر کم حجم اما فوق العاده انفجاری هواپیما. شش صبح بالا سمت در 2 تیرانداز با کنترل آسان فوق العاده و سبک منحصر به فرد. گیم پلی بازی بقا مبتنی بر توسط امواج با دشمنان به طور فزاینده دشوار هدایت می شود. انفجار همه مخالفان از آسمان با تعداد زیادی از قدرت شلیک ارتقا است که می تواند از مغازه سطح درون دست آمده است.
این یک پروژه خنده دار. این اصل به عنوان یک پروژه بسیار کوتاه در نظر گرفته شده در هفته به پایان خواهد رسید آغاز شده، کسانی هفته را به ماه تبدیل شده است. دلیل اصلی انتشار چند پلت فرم، که من پیش از این هرگز انجام طور همزمان است. اما آنچه من در اینجا است که شاید انتشار جلا ترین و بهترین و به دنبال من. آن را نیز در دسترس ترین
بازی هواپیما برای کامپیوتر کم حج خود را نوشته شده توسط آتش دشمن به شدت ضربه! شما و فرد مسلح همکار خود را قهرمانان واقعی بریتانیا هر چند! بنابراین شما نمی خواهد داد تا، اگر چه WW1 خود را - هواپیمای جنگنده را تهدید به سقوط در هر ثانیه. چگونه بسیاری از دشمنان می تواند شما را؟ از آن لذت ببرید بازی بسیار "شش صبح بالا" و خیلی موفق باشید!

گیم پلی در شش ساعت بالا در مورد عنوان ساده به عنوان شما می توانید دریافت کنید. شما کنترل هواپیما خود را در سراسر موج پس از موج از دشمنان می دوزند، به عنوان شما فرو رفتن، صعود، و گول زدن در اطراف بازی هواپیما برای کامپیوتر کم حج دیگر در حالی که شما سعی به آنها ضربه از هوا می باشد. شما به عنوان پیشرفت شما می توانید بازی های هواپیما خود را با جدید و بهتر سلاح، زره (مجرای نوار؟) و پیشرفت برای توپچی خود را در تلاش به ظاهر بی پایان خود را برای شکوه هوایی ارتقا دهید.

در حالی که شما را از طریق بازی و به دست آوردن ارتقاء به، ماجراجویی خود را به سرعت متوقف است وقتی می میری. بازی می کند پیشرفت شما را ذخیره کند، و وقتی می میری شما نه تنها شروع موج فعلی بر این، شما بیش از تمام راه را از همان ابتدا شروع می شود. این نیز نمی خواهد بیش از حد فاحش اگر شما هر گونه و همه از ارتقا از دست دادن نیست، در اصل باعث به شما برای شروع از ابتدا هر زمان و هر شما می میرند.

کنترل
حرکت مکان نما به حرکت بازی آنلاین هواپیما به موقعیت مکان نما. بر روی دکمه سمت چپ ماوس را کلیک کنید برای باز کردن آتش.
11MB
بازی آنلاین جنگی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
six oclock high بازی آنلاین هواپیما برای کامپیوتر کم حجم فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk