بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی دوچرخه سواری مرحله ای اندروید کامپیوتر انلاین  

بازی دوچرخه سواری مرحله ای اندروید کامپیوتر انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.3  (تعداد 10)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی دوچرخه سواری مرحله ای اندروید کامپیوتر انلاین شاید این همان بازی آنلاین دوچرخه سواری مرحله ای قدیمی آیفون چیزی باشد که به شوالیه ها و دوچرخه ها در قصه گویی خود چنین برتری می دهد. روایتی که از دیدگاه دو دختر جوان بیان می شود منجر به ظهور عناصر زیادی از رئالیسم جادویی می شود و هیچ وقت دقیقاً مشخص نشده است که آیا وقایع در واقع آنطور که به نظر می رسند در حال وقوع هستند یا بچه ها به سادگی در خیالات خود گم شده اند.
به طور طبیعی ، با ادامه جستجوی گنج

بازی دوچرخه سواری مرحله ای

اندروید ، همه چیز فوق العاده می شود و این سفر طولانی کار فوق العاده ای را در انتقال خلوص و عمق دوستی آنها انجام می دهد. موارد کوچکی مانند این که چگونه دمین با نسا با دوچرخه اش مالکیت خود را بدست می آورد ، یا اینکه اگر این دو دکمه دویدن را نگه دارید ، صدای هواپیما را به صدا در می آورند ، به عنوان لحظات شخصیتی کوچک اما مهمی عمل می کنند که شخصیت هر دختری را به طرز دل انگیزی نشان می دهد.
شوالیه ها و دوچرخه ها ، گرچه مملو از بازی دوچرخه سواری مرحله ای کامپیوتر است ، اما از بسیاری جهات یک داستان تلخ و شیرین است. به عنوان مثال ، دملزا مادرش را قبل از شروع داستان در یک تصادف از دست داد و یک صحنه تکان دهنده اولیه او را نشان می دهد که زیارتگاهی را نشان داده است که در آنجا صحبت کرده و با مادر بریده اش صحبت می کند و با آن کار می کند. چنین لحظاتی به تزریق روایت با برخی از جاذبه های بسیار کمک می کند.
در حالی که به ستاره های اصلی ابعاد باورنکردنی بازی دوچرخه سواری مرحله ای اندروید می دهد که آنها را بسیار دوست داشتنی می کند. این تعادل دقیق بین نشاط و غم و اندوه به طور ماهرانه ای توسط توسعه دهندگان ایجاد می شود و داستانی را رقم می زند که با گذر ساعت ها بیشتر شما را جذب می کند. گیم پلی بازی را می توان به عنوان یک بازی بسیار خطی تر و با محوریت همکاری روی Legend of Zelda توصیف کرد ، بخش قابل پخش عمدتا شامل ترکیبی از پازل های آسان و بخش های سبک مبارزه است.
دختران در طول سفر خود توانایی های ویژه بازی دوچرخه سواری مرحله ای اندروید را به دست می آورند که اغلب برای پیشرفت لازم است که همزمان با یکدیگر مورد استفاده قرار گیرند و اغلب می توان از این توانایی ها به نحوی استفاده کرد. به عنوان مثال ، نسا از بالن های آبی در یک مرحله استفاده می کند و می تواند گودال هایی ایجاد کند که در صورت استفاده از چکمه های دملزا روی آنها پاشیده شود و باعث آسیب واقعی به دشمنان شود.
بازی آنلاین دوچرخه سواری فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk