بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی مزرعه داری بدون اینترنت آفلاین اندروید کامپیوتر  

بازی مزرعه داری بدون اینترنت آفلاین اندروید کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3  (تعداد 4)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی مزرعه داری بدون اینترنت آفلاین اندروید کامپیوتر نقشه بزرگ و زشت بازی جدید مزرعه داری بدون اینترنت اندروید کامپیوتر آیفون دارای شش منطقه بدون الهام است که قرار است کل کشاورز خود را از طریق نوعی فناوری غیرقابل توضیح به عقب و جلو انتقال دهید. و اجازه دهید به شما بگویم، آخرین چیزی که از یک بازی در سال 2021 می‌خواهم، در حالی که غرق در تماس‌های زوم، کابل‌های شارژ، و درخشش همیشگی صفحه‌نمایش رایانه هستم، معرفی یک انرژی با تکنولوژی بالا است. ماشینی که مزرعه مجازی موبایل من را نیرو می دهد.
نتیجه این انتخاب نامتناسب طراحی این

بازی مزرعه داری بدون اینترنت

آفلاین است که بازی هرگز واقعاً به شما اجازه نمی‌دهد که بخش زیادی از هر گونه دلبستگی دائمی را در مزرعه خود سرمایه‌گذاری کنید، و در انجام اصول اولیه برای کمک به من برای فرار از سبک زندگی عشایری که اغلب با زندگی شهری مدرن همراه است، ناکام باشید. به خدا من هم الان باید برم شکار آپارتمان در هاروست مون؟ این فرض شما را به یک دامدار دوره گرد تبدیل می کند، اساساً با تمام شأن و منزلت یک فروشنده دوره گرد، اما هیچکدام از حق کمیسیون.
شما فقط می‌توانید ساختمان‌هایی را که دنیای بازی مزرعه داری بدون اینترنت اندروید را می‌سازند، بگیرید، و شما را مجبور به ترک هر گونه محصول باقی‌مانده در زمینی کنید که با زحمت در آنجا پرورش داده‌اید. در مقابل، بازی‌های قبلی Harvest Moon به شما فضاهای جمع و جور با تجربه‌های بسیار معنادار می‌داد. حسی از هیبت عالی - از اینکه این مزرعه‌دار تنها و بی‌نهایت کوچک هستم که یاد می‌گیرد با بزرگی همه‌جانبه مادر طبیعت همزیستی کند - چیزی بود که اولین تجربه من را فراموش‌نشدنی کرد.
تقریباً دو دهه بعد، من هنوز مرتب به روزی فکر می کنم که در یک زندگی شگفت انگیز بازی مزرعه داری بدون اینترنت آفلاین در برای خودم ساخته بودم. به عنوان یک مثال خاص، یکی از ماموریت های داستانی اصلی بازی، بازیکنان را ملزم به پرورش سه هندوانه می کند. انجام این کار بسیار طولانی شد (و بسیار خسته کننده شد)، زیرا ابزار هندوانه ما مدام جهش می یافت.
از آنجایی که برخی از دانه ها بازی مزرعه داری بدون اینترنت آفلاین جهش می یابند و برخی دیگر جهش نمی یابند، حتی زمانی که در یک محیط رشد می کنند، ما در نهایت این کار را با کاشت تعداد زیادی دانه هندوانه در منطقه شروع بازی انجام دادیم، تا زمانی که "شانس" به دست آوردن سه هندوانه اصلی را نداشتیم. جهش ها
بازی آنلاین مدیریتی فلش, بازی آنلاین مزرعه داری جدید فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk