بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی مزرعه داری برای کامپیوتر بدون اینترنت آفلاین  

بازی مزرعه داری برای کامپیوتر بدون اینترنت آفلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.30  (تعداد 13)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی مزرعه داری برای کامپیوتر بدون اینترنت آفلاین از آنجا که هدف نهایی بازی جدید مزرعه داری برای کامپیوتر بدون اینترنت شما به روزرسانی مزرعه صفحه اصلی شما است ، برای کسب سکه ، سنگهای قیمتی و تلاش برای داشتن ستاره های بیشتر ، مجبور خواهید شد چندین بار سطح را مرور کنید. بعد از مدتی خسته کننده می شود ، خصوصاً اینکه تکراری هستند. بله ، همه آنها از شما می خواهند که کارهای کمی متفاوت را انجام دهید ، اما آنها به همان روش های ساده خلاصه می شوند: جمع آوری محصولات حیوانی ، کلیک برای کاشت چمن ، ماشین آلات برای ایجاد مواد غذایی.
در دنیا نیز گاهی اوقات چیزهای

بازی مزرعه داری برای کامپیوتر بدون اینترنت

آفلاین نیز درگیر خواهید شد: در روزهای گرم ، اگر بلافاصله آن را از زمین جدا نکنید ، محصولات حیوانی به سرعت از بین می روند. در روزهای سرد ، حیوانات شما منجمد می شوند و برای لغو یخ زدگی باید روی آنها کلیک کنید. در مواقع دیگر ، خرس ها ظاهر می شوند ، تهدیدی مانند گاو شما هستند مگر اینکه آنها را قفس کنید. همچنین باید مطمئن شوید که چمن کافی برای حیوانات خود دارید.
من می توانم خیلی سریع بی فکر شوم ، بنابراین بازی مزرعه داری برای کامپیوتر بدون اینترنت احتمالاً چیزی نیست که شما بخواهید برای مدت طولانی بازی کنید. اما در انفجارهای کوتاه ، به اندازه کافی سرگرم کننده است و یک پاک کننده خوب کام بین بازی های درگیر و طلبکار ارائه می دهد. فقط آماده باشید که در تلاش خود برای باز کردن قفل همه نسخه های پیشرفته ، سنگ زنی کنید.
وقتی از خانه عبور می کنید ، وظایفی که بازی مزرعه داری برای کامپیوتر بدون اینترنت آفلاین به شما داده می شود پیچیده است. مواردی مانند همبرگر و پیتزا خواهید داشت که به مواد زیادی احتیاج دارند که برخی از آنها را باید از فروشگاه خریداری کنید. مانند پنیر ، به تولید چند مرحله ای نیاز دارد. باید شیر را خرد کنید ، سپس آن را به کشک تبدیل کنید ، سپس آن را به پنیر تبدیل کنید.
بیشترین میزان ستاره در یک سطح ، شما معمولاً باید تجهیزات بازی مزرعه داری برای کامپیوتر بدون اینترنت آفلاین را به روز کنید ، که این کار را با صرف سنگهای قیمتی انجام می دهید. این امتیازات پس از همه اهدا می شود و همانطور که انتظار دارید هرچه بهتر عمل کنید امتیازات بیشتری کسب خواهید کرد. اما این بدان معناست که بعید است اولین بار عملکرد بسیار خوبی داشته باشید ، حداکثر فشاری که احتمالاً بعداً برای تکرار جاده مجبور خواهید بود.
بازی آنلاین مدیریتی فلش, بازی آنلاین مزرعه داری جدید فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk