بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی مزرعه داری انلاین اندروید دکتر پاندا کامپیوتر  

بازی مزرعه داری انلاین اندروید دکتر پاندا کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.13  (تعداد 15)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی مزرعه داری انلاین اندروید دکتر پاندا کامپیوتر بزرگترین ویژگی بازی انلاین مزرعه داری اندروید آیفون اضافه شده در Farming Simulator 22 یک سیستم فصلی کاملاً جدید است. برگ ها در پاییز می ریزند، پتوهای برفی در زمستان می ریزند، و کشاورزان باید مطمئن شوند که فقط زمانی که شرایط مناسب باشد، محصولات جدید را در زمین قرار می دهند. (جو باید در پاییز کاشته شود و تا تابستان آینده برای برداشت آماده نمی شود).
این امر بر اقتصاد

بازی مزرعه داری انلاین اندروید

دکتر پاندا نیز تأثیر می گذارد، زیرا برخی از محصولات در بخش های خاصی از سال با قیمت های بالاتری به فروش می رسند. همچنین توانایی پاکسازی جنگل‌ها از زمین یا کندن سنگ‌ها را در مزارع خود اضافه کرده است، که به این کار، حرکات کم‌رنگی شبیه می‌افزاید. من بیش از حد مبتدی در Farming Simulator هستم که نمی‌توانم چگونگی انحراف این چروک‌ها از بازی‌های قبلی در Canon را توضیح دهم.
اما از منظری صرفاً زیبایی‌شناختی بازی مزرعه داری انلاین اندروید، من قدردانی می‌کنم که چگونه یک خانه کوچولو می‌تواند در هوای سرد بدرخشد. البته، این به بزرگ‌ترین شکایت طولانی‌مدت می‌رسد - شکایتی که حتی در بررسی‌های قبلی من با سریال ادامه داشت. روی تمام جزئیات ممکن که می تواند یک کشاورز فروتن را نگران کند، اما از منظر گیم پلی خالص، وسواس دارد.
یک لایه ضخیم از کاه صیقل نیافته بازی مزرعه داری انلاین اندروید دکتر پاندا باقی می ماند که به اصول چسبیده است. وصل کردن تراکتور خود به تجهیزات یدک‌کشی دشوار است. من اغلب قبل از اینکه عملکرد هک از من خواسته شود، در هر زاویه ممکن به دستگاه کودپاش خود عقب می روم. منطق فیزیک گهگاه به هم می ریزد. من می خواهم کامیونم را در یک بزرگراه آرام رانندگی کنم، باد در موهایم.
قبل از اینکه ناگهان به داخل جنگل بازی مزرعه داری انلاین اندروید بیفتد. سیستم ایستگاه راه گل آلود و نامشخص است. در یک نقطه نیاز به Alt-Tab و تماشای یک ویدیو داشتم تا بفهمم در کجای شهر قرار است محصولاتم را بفروشم. کشاورزی مطمئناً مسیر خود را خارج از زمان اشغال می کند. من مستعد ابتلا به i بودم
بازی آنلاین مزرعه داری جدید فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk