بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی قارچ خور اندروید کم حجم کامپیوتر انلاین جدید  

بازی قارچ خور اندروید کم حجم کامپیوتر انلاین جدید شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.66  (تعداد 12)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی قارچ خور اندروید کم حجم کامپیوتر انلاین جدید هدف جمع آوری ستاره بازی انلاین قارچ خور اندروید کم حجم ماریو جدید های کوچکی است که می توان آنها را در حین حرکت در اطراف تخته برداشت یا در طول مینی بازی ها برنده شد. حداکثر چهار بازیکن با هم در یک وسیله نقلیه در اطراف تخته ها حرکت می کنند. بازیکنی که نوبتش است، وسیله نقلیه را از طریق تاس انداختن کنترل می‌کند و می‌تواند پاداش‌ها (یا مجازات‌ها) را برای مسئولیت درو کند. هر یک از سطوح دارای یک موضوع است که همراه با مزایای منحصر به فرد است.
مانند دلفین‌هایی که شما را به مناطق جایزه

بازی قارچ خور اندروید کم حجم

کامپیوتر هدایت می‌کنند و خطراتی مانند بمب سیب‌زمینی داغ که امتیازات بدشانسی را از بین می‌برد. تابلوها مملو از ستاره های کوچکی هستند که بسته به رنگشان امتیاز مثبت یا منفی می دهند. از آنجایی که پسر تمام پاداش‌ها را درو می‌کند (یا مجازات را متحمل می‌شود)، راهبردی وجود دارد که خودتان را برای یک درآمد بادآورده آماده کنید. با این حال، همانطور که در این سریال مرسوم است، شانس تصمیم‌گیرنده نهایی است که چه کسی برنده و بازنده است.
فاکتور شانس زمانی که بر روی مربعی بازی قارچ خور اندروید کم حجم انلاین فرود می آیید که تصویر روی آن نقش بسته است، آشکارتر می شود. این مربع ها جدول رده بندی را به هم می ریزند و به طور بالقوه هر پیشرفتی را که داشته اید از بین می برند. شانس تصادفی که تأثیر زیادی بر برنده شدن دارد، یک آسیب جدی است، و تحمل شما برای این غیرقابل پیش بینی بودن، تا حد زیادی به تعیین میزان سرگرمی ماریو پارتی 9 کمک می کند.
اینجاست که Mario Party 9 می‌درخشد، و در گرماگرم رقابت بازی قارچ خور اندروید کم حجم کامپیوتر، حریفان خود را از راه می‌اندازید تا هولا هوپ‌های پرتاب شده را بگیرید، یکدیگر را با وسایل نقلیه مختلف تعقیب کنید، یا از روی سکوهای متحرک پرش کنید. چالش‌های متفکرانه‌تر و آهسته‌تری نیز وجود دارد: بازی‌های حافظه، پازل‌ها و تست‌های تشخیص الگو.
اکثر سطوح برای همه رایگان هستند و هر بازیکنی برای بازی قارچ خور اندروید کم حجم کامپیوتر است، اما گاهی اوقات کاپیتان فعلی مجبور است با بازیکنان دیگری که به عنوان یک تیم با هم کار می کنند روبرو شود. این‌ها می‌توانند به‌ویژه پاداش‌دهنده باشند، به‌ویژه اگر شما کاپیتان باشید و بتوانید از سه دوست فرار کنید که همگی برای شما تیراندازی می‌کنند. مینی‌بازی مشکل‌ساز تکی است که در آن باید شماره‌گیر گاوصندوق را بچرخانید - در اینجا، کنترل‌های بیهوده به‌طور بی‌ضروری همه چیز را پیچیده می‌کنند.
بازی آنلاین ماریو فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk