بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی استیکمن مبارز جدید اندروید کامپیوتر انلاین  

بازی استیکمن مبارز جدید اندروید کامپیوتر انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.31  (تعداد 22)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی استیکمن مبارز جدید اندروید کامپیوتر انلاین این یک ویژگی عالی بازی انلاین استیکمن مبارز جدید کامپیوتر آیفون است - یک هدف یا نقطه را روی نقشه علامت گذاری کنید، و زمانی که در بازی هستید، جهت وزش باد در عوض به عنوان یک قطب نمای بصری عمل می کند. به عنوان مثال، اگر درختان به سمت چپ تکان می‌خورند، مقصد شما به سمت غرب است، برای مثال، در حالی که ستونی از دود که به سمت شما می‌وزد، نشان می‌دهد که باید یک دور بپیچید، چه با پای پیاده یا سوار بر اسب مطمئن خود که در طول بازی شما را همراهی می‌کند.
مزارع در حال سوختن

بازی استیکمن مبارز

اندروید هستند، اجساد در سراسر حومه شهر پراکنده شده اند، راهزنان از دفاع کتک خورده روستاها استفاده می کنند و لرد شیمورا (عموی جین و فرماندار جزیره) دستگیر شده است. به عنوان جین، این به شما بستگی دارد که یک دسته از متحدان را به خدمت بگیرید تا مغول ها را مجبور به عقب نشینی کنید و از آموزش سامورایی و مخفی کاری نینجا مانند خود برای انجام یک جنگ چریکی علیه متجاوزان استفاده کنید.
اگر بعد از هر بازی جهان باز را بازی استیکمن مبارز کامپیوتر کرده باشید، چه یا، دقیقاً می دانید که از چه انتظاری دارید. جین با ابتدایی‌ترین سلاح‌ها و حملات شروع می‌کند و با کاوش در خانه، به یک سامورایی موفق‌تر تبدیل می‌شود، سلاح‌ها و زره‌های بهتری به دست می‌آورد و با کاوش در زیارتگاه‌ها، قدرت‌های بهتری به دست می‌آورد.
یافتن چشمه‌های آب گرم جوان‌کننده، و آزادسازی اردوگاه‌ها بازی استیکمن مبارز اندروید از نیروهای مغول، و همچنین پیمایش داستان اصلی پر پیچ و خم. این یک جنگ بزرگ است، با فعالیت‌ها و حواس‌پرتی‌های بیشتر از آنچه می‌توان به طور خلاصه در اینجا فهرست کرد. در هر مرحله با وظایف پر می شود، اما به خوبی می تواند چک لیست نمادهایی را که سایر بازی های این ژانر با آن اشتباه می کنند، پنهان کند.
این تا حد زیادی به ابزارهای اکتشافی نوآورانه آن مربوط می شود. اگرچه شما به یک نقشه جهان مبهم بازی استیکمن مبارز اندروید در مه جنگ دسترسی دارید، اما وقتی خارج از منوها هستید، هیچ نقشه کوچک یا قطب نما وجود ندارد. درعوض، باید از سرنخ‌های بصری در اطراف چشم‌انداز برای یافتن نقاط دیدنی استفاده کنید، و از «باد هدایت‌کننده» استفاده کنید که می‌تواند شما را به مکان‌های ردیابی شده هدایت کند، در حالی که از دامنه‌های کوه بالا می‌روید و در میان مزارع برنج خیس قدم می‌زنید.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین مبارزه ای رزمی فلش, بازی آنلاین شمشیر زنی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk