بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی قارچ خور جدید بینهایت اندروید کامپیوتر انلاین  

بازی قارچ خور جدید بینهایت اندروید کامپیوتر انلاین شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.66  (تعداد 6)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی قارچ خور جدید بینهایت اندروید کامپیوتر انلاین این اولین باری است که بازی انلاین قارچ خور جدید بینهایت کامپیوتر آیفون می‌بینیم نینتندو این همه تلاش را با یک بازی انجام می‌دهد. حتی زمانی که آن را روی کنسول مجازی منتشر شد، که وضوح تصویر را کمی افزایش داد، تمام متن‌ها و سایر اسپریت‌ها از دندان مصنوعی گیاه پیرانا نازک‌تر بودند. حتی اگر شما از آن نوع بدحجابی باشید که آن را روی یک شبیه‌ساز با تعداد پیکسل‌های مضحک بازی می‌کردید، در بیشتر مواقع جن‌ها همچنان خشن به نظر می‌رسند. اکنون نیستند، و این به تکمیل آن احساس کمک می کند.
همچنین شایان ذکر است که

بازی قارچ خور جدید بینهایت

اندروید همانطور که حدس زده می‌شد، می‌توانیم تأیید کنیم که این نسخه کاملاً نسخه Super Mario 64 است. این یک نسخه مجدد در ژاپن بود که اساساً با کلیپ‌های صوتی اضافی خود سطح آمریکایی را ارتقا داد و آن را به ژاپنی ترجمه کرد. پشتیبانی رامبل پاک را اضافه کرد و "خط بسیار طولانی، کینگ بوسر" را حذف کرد (و بله، قطعاً این همان چیزی است که او گفت).
این اساسا نسخه نهایی بازی است، و - در حالی که این بازی قارچ خور جدید بینهایت انلاین چیزی است که فقط عصبی ترین افراد (مانند ما) به آن اهمیت می دهند - این واقعیت که دوباره ترجمه شده است به این معنی است که این اولین نسخه رسمی انگلیسی زبان شیندو است. نسخه، غرش. و در صورت نیاز به اثبات بیشتر، دکمه ZR را روی صفحه عنوان با چهره ماریو فشار دهید و پس‌زمینه با یک صفحه نمایش کاشی کاری شده باحال جایگزین می‌شود که زمان بارگذاری صورت او را نشان می‌دهد: این ترفند فقط در دنیا وجود داشت.
سوال بزرگ در مورد کنترل‌های این بازی قارچ خور جدید بینهایت اندروید بود که چگونه می‌توان محرک‌های آنالوگ را دور زد. واقعیت این است که هرگز واقعاً نیازی به این کار نبود، زیرا هرگز در واقع هیچ جنجالی جدی در جریان نبود. قبل از این، ماریو هرچه بیشتر ماشه R را فشار می دادید برای پاشیدن آب در حین دویدن استفاده می کرد، و اگر ماشه را تا آخر پایین می زدید، می ایستد و با دقت بیشتری نشانه می رود.
از آنجایی که بازی قارچ خور جدید بینهایت اندروید موقعیت‌های کمی وجود دارد که بخواهید چیزی جز فشار کامل داشته باشید، نینتندو تمام شده این است که کنترل‌های آب جاری و ایستاده را روی دکمه‌های R و ZR ترسیم کند. برخی از نبود اسپری آنالوگ عزادار خواهند شد، اما واقعاً در طول بازی هیچ مشکلی برای ما ایجاد نکرد.
بازی آنلاین ماریو فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk