بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  چالش بازی مرکب جدید خنده دار اندروید کامپیوتر  

چالش بازی مرکب جدید خنده دار اندروید کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 2.98  (تعداد 51)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   چالش بازی مرکب جدید خنده دار اندروید کامپیوتر غوطه ور در تاریکی چالش آنلاین بازی مرکب جدید آیفون قبل از رسیدن به باغ زمستانی کمی رانندگی کردیم. ما باید دایره‌ای چرخیده‌ایم، زیرا می‌توانید باغ‌های زمستانی را از ایستگاه قطار ببینید، اما سردرگمی که پرده‌های تاریک در جریان کار ایجاد کردند، مقدمه‌ای سرگرم‌کننده بود. موسیقی و دستورالعمل‌های مراسم روی سیستم بلندگوی اتوبوس آمد و نگهبانان در بالای عرشه بودند تا ما را زیر نظر داشته باشند.
این یک شروع حماسی برای این رویداد بود. برخی از نگهبانان ایستگاه قطار

چالش بازی مرکب جدید

خنده دار متأسفانه به هر دلیلی ماسک های خود را بر چهره نداشتند، بنابراین دیدن این موضوع بسیار ناراحت کننده بود، اما کارکنان اتوبوس نقش خود را بسیار جدی می گرفتند. وقتی داخل شدیم لباس‌هایمان را به ما دادند. به‌جای لباس‌های سبز علامت تجاری، لباس‌های گرد و غبار/ محافظ با برچسب‌های شماره‌دار روی سینه‌مان پوشیده شدیم.
خوشبختانه من در ثابت ماندن بسیار خوب هستم و این مسابقه خاص را واقعاً آسان چالش بازی مرکب جدید اندروید دیدم، اما تعداد زیادی از افراد به سرعت از این بازی افتتاحیه حذف شدند. قطعاً تعلیق وجود داشت و من می ترسیدم که چه بلایی سر کسانی که در بازی شکست خوردند آمد. کارکنان به ما گفتند (حتی اگر واقعاً نباید صحبت می کردند) که اگر در یک چالش شکست بخوریم، ما را به خانه ای می فرستند.
اتاق شامل یک کانتینر حمل و نقل چالش بازی مرکب جدید خنده دار بود که در آن همه دور هم جمع شده بودند (البته با ماسک) و سپس رنگ های رنگدانه ای روی سرمان قرار داشت! با پیروزی من در جهان اول، از این مجازات اجتناب کردم، اما به زودی با این تجربه ناخوشایند آشنا شدم.
ما یک سنگ، کاغذ، قیچی ساده بازی می‌کردیم تا لوبیا چالش بازی مرکب جدید خنده دار را ببریم و من حریفم را محو می‌کردم تا زمانی که او با یک شرط‌بندی لوبیا یا هیچ چیز را بالا برد. از آنجایی که من همان روح ماجراجویی هستم، شیفته حیله های او شدم و پی در پی شکست خوردم، زیرا لوبیاهایم به سرعت یک فلفل قرمز پنج دانه از ودرسپون بدنم را ترک کردند. رفتم تو اتاق تنبیه خوشایند نبود چون از این کانتینر حمل و نقل به عنوان یک محصول اضافی از فیلم اسمورف ها بیرون آمدم.
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk