بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی ماریو جدید اندروید کامپیوتر ویندوز  

بازی ماریو جدید اندروید کامپیوتر ویندوز شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.4  (تعداد 20)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی ماریو جدید اندروید کامپیوتر ویندوز ببینید ، من را بیش بازی ماریو جدید آیفون از اندازه کافی بازی کرده ام تا بتوانم در مورد آن قضاوت کنم (من حتی با یکی از دوستانم با تلویزیون های کنار هم مسابقه سرعت داشتم!) ، و من می دانم که وارد منطقه خطرناک می شوم اینجا ، اما هنوز هم به طرز باورنکردنی قطبی است. از نظر بنیادی ، این یک طلسم سه بعدی است که دارای یک جت پک آب بسته شده به ماریو است.
من فقط می خواهم وارد

بازی ماریو جدید

اندروید شوم: مشکل از سیستم است. بسته به اینکه با چه شخصی صحبت می کنید ، مجبور به کنترل خرد می شوید یا از نظر استراتژیک جذاب یا خسته کننده است. من جایی در وسط هستم هدف این کار می تواند یک کار خسته کننده باشد و این حقه بازی می تواند در نیمه راه بسیار احساس خستگی کند ، زیرا بازی سعی دارد.
اگرچه روش های هوشمندانه ای وجود دارد که بازی ماریو جدید اندروید شما را در این شرایط راحت می کند ، اما برای من ، بهترین سطوح بدون وقفه و بدون توقف است. سالها قبل از اینکه ماریو کهکشان در چشم یک چشمک بزند ، در این سطوح جانبی ، برخی از طراحی های جالب و انتزاعی وجود دارد. این هم یک مشکل همیشگی نیست. فقط هر از چند گاهی برش می خورد و به خار شما تبدیل می شود.
موقعیت گرمسیری جزیره دلفینو بازی ماریو جدید کامپیوتر ویندوز نیز کاملاً منحصر به فرد است ، چند جاده قانونی مشمول مالیات هستند و در مجموع احساس خطر کمی بیشتر است. تا آنجا که نسخه All-Stars از آن استفاده می کند ، وضوح تصویر بهتر از ابزارهای متصل است و تصاویر بصری مربوط به دوران GameCube هنوز هم عالی به نظر می رسند ، منهای برخی از رنگ های شسته و رفته.
من هر بار نسل یک بار دنیا بازی ماریو جدید اندروید را مرور می کنم و هر بار قدردانی می کنم - حتی اگر در پایین رتبه بندی قدرت 3D ماریو من باشد. سلام ، حدس بزن همه چی؟ من انجام دادم! من در جاده تصمیم قطعی گرفتم. من مطمئن هستم که تا 18 سال دیگر در مورد این بحث نمی شود.
بازی آنلاین ماریو فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk