بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی ماریو آبی جدید اندروید کامپیوتر  

بازی ماریو آبی جدید اندروید کامپیوتر شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.53  (تعداد 13)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی ماریو آبی جدید اندروید کامپیوتر اگر قبلاً با بازی انلاین ماریو آبی آیفون آشنایی کامل دارید، به راحتی از چند پاراگراف جلوتر بگذرید. اگر قبلاً بازی را انجام نداده‌اید یا هر چیزی را که مربوط به فیلم جادوگر با بازی فرد ساوج است تحریم کرده‌اید، باید سریعاً برنامه را اجرا کنید. این هشت دنیا و بیش از 70 سطح از خوبی های اسکرول جانبی است.
شما سریع می دوید،

بازی ماریو آبی

جدید از میان چاله ها می پرید، روی گومباس می پرید، و پوسته های لاک پشت را برمی دارید و سپس آنها را پرتاب می کنید. شما همچنین می خواهید تمام "?" بلوک‌هایی که می‌بینید، زیرا قدرت‌هایی را آزاد می‌کنند که بزرگ‌تر می‌شوند و توانایی‌های مفیدی به او می‌دهند. گل های آتش به شما اجازه می دهند گلوله های آتشین پرتاب کنید، ستاره ها شما را برای مدت کوتاهی شکست ناپذیر می کنند و برگ ها شما را به یک راکون پرنده با دم قاتل تبدیل می کنند.
در صفحه نقشه، از بازی ماریو آبی کامپیوتر جایزه‌ای بازدید می‌کنید که به شما با جان‌های اضافی، سوت‌های پیچ‌خورده، و قدرت‌هایی که می‌توانید به سطوح اضافه کنید، پاداش می‌دهند. اینها شامل صحنه عادی، و همچنین برخی از لباس های منحصر به فرد است که می تواند ماریو را به یک قورباغه شناگر یا یک لاک پشت پرتاب چکش تبدیل کند. تنوع از دیگر پلتفرم‌های برش کوکی‌های دوران متمایز می‌شود و دلیل اصلی این است که بازی امروز هنوز هم تازگی دارد.
با قارچ، لاک‌پشت‌های در حال ضربه زدن، آدم‌های حجیم بازی ماریو آبی جدید با وسایل فوتبال و اسکلت‌هایی مواجه می‌شوید که وقتی روی آنها می‌پرید از هم می‌پاشند. در قلعه‌ها و کشتی‌های هوایی در هر دنیا، با باس‌های مختلف مواجه می‌شوید که شما را مجبور می‌کنند از روی حملات آن‌ها بپرید و لیس‌های لازم را برای جمع‌آوری آنها بفرستید.
طرح های سطح به یک سبک خاص پایبند نیستند. در عوض، آنها شامل چرخش سالم پرش پلت فرم بازی ماریو آبی جدید، اسکرول اجباری، شنا و پازل های مبتنی بر سوئیچ می شوند. یک دنیا مملو از نمایش های غول پیکر از دشمنان عادی است. بهتر از همه، همانطور که به جلو می روید، متوجه خواهید شد که هر سطح دارای مسیرهای اختیاری یا لوله هایی است که به میانبرها و حافظه پنهان زندگی های اضافی منجر می شود. نه به اسرار احمقانه ای که فقط به این دلیل وجود دارد که آقای میاموتو فکر می کرد آنها جالب هستند. .
بازی آنلاین ماریو فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
بازی-تفنگی  بازی-ماشین  بازی-جواهرات-همرنگ  بازی-بیلیارد-آنلاین  بازی-میوه-های همرنگ
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk