بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین آرایشگری دختر مزرعه دار - دخترانه فلش  

بازی آنلاین آرایشگری دختر مزرعه دار - دخترانه فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.42  (تعداد 909)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین آرایشگری دختر مزرعه دار - دخترانه فلش size: 0.5 MB
این دختر مزرعه پرتاب یک حزب در مزرعه پدرش. لطفا بنابراین او به نظر می رسد زرق و برق دار به عنوان میزبان حزب او آرایش می دهد. خوش بگذره!
این دختر زیبا زندگی می کند در مزرعه، او خوب را تشکیل می دهند و لذت بردن از نتیجه.
این دختر دوست داشتنی را دوست دارد به صرف زمان در باغ خود و به مراقبت از او، به کار زمین است. او به آماده شدن برای یک روز در محل کار، اما برای انجام این کار، او به کمک شما نیاز دارد. آیا می خواهید به اویختن از او؟ او سپاسگزار خواهد بود و چه کسی می داند؟ شاید شما دو تبدیل خواهد شد دوستان خوب. خوش بگذره!
این دختر نیاز به کمک پدرش در مزرعه خانواده امروز. اما او ساعت زنگ دار او را نمی شنوند صبح امروز بنابراین در حال حاضر او در حال اجرا کمی دیر است. آیا می توانید به او کمک کند با یک جلسه قبل کوتاه؟ اول او را درمان کامل صورت می دهد و سپس لباس او را تا با ساز و برگ مزرعه دوست داشتنی.
عمو جورج شما را ترک کرده است مزرعه اش، اما متاسفانه آن را در شکل خیلی بد است. با استفاده از مهارت های کسب و کار و کمک از همسایگان، خانواده خود، دوستان و شما می توانید محوطهء اطراف انبار بیش از حد رشد را به یک مزرعه زیبا و مرفه دوباره روشن کنید. کارخانه محصولات راست، برداشت و پردازش آنها، برای مراقبت از حیوانات و مطمئن شوید که به کارگران خود را خوشحال هستند! این است که چگونه شما را از یک مزرعه به آخرین طول عمر است!
این دختر شیک صرف تعطیلات تابستان خود را در مزرعه پدر و مادر خود را در یک روستای زیبا. او را دوست دارد این محل بسیار از او یک دختر کوچک بود و او در اینجا می آید برای استراحت به عنوان اغلب به عنوان او می تواند، هوای تازه، مواد غذایی سالم و چشم انداز زیبا می سازد او را احساس خیلی خوب! کمک در اینجا آماده شدن برای یک روز زیبا در طبیعت با دادن او نگاه شیک و شیک است. او می خواهم بعضی از عکس ها در اینجا و او می خواهد به نگاه واقعا سرد برای آن. تغییر نگاه او راه را به شما خواهم با استفاده از برخی آرایش بر روی صورت خود، چشم و لب. بلند کردن یک مدل موهای قطع کردن برای او، تغییر رنگ چشم او و را انتخاب کنید یک پیراهن مرسوم، مد روز به او لباس. لذت بردن از!

کنترل:
استفاده از موس خود را کلیک کنید و مراقبت از مزرعه خود را.
بازی آنلاین آرایش گری فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
farm girl makeup بازی آنلاین آرایشگری دختر مزرعه دار - دخترانه فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk