بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  

اگر در اجرای این بازی به مشکل خوردید به راهنمای زیر مراجعه کنید:

راهنمای جدید 2021 اجرای بازی فلش

   

  بازی آنلاین ماشین سواری وی 8 غول پیکر فلش  

بازی آنلاین ماشین سواری وی 8 غول پیکر فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.47  (تعداد 445)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین ماشین سواری وی 8 غول پیکر فلش size: 6.5 MB
V8 عضلانی ماشین شما قرار می دهد در کنترل یک ماشین عضلانی آمریکایی مواج. مسابقه در سراسر خانه ماشین های عضلانی ارتقاء ماشین شما و باز کردن قفل های جدید را به عنوان شما بروید. سعی کنید و نگه دارید پیش از مسابقه و باز کردن همه دستاوردهای ویژه ای برای ماشین های عضلانی خود را. بازی اندکی خیلی باحال.
در این بازی سرگرم کننده-اعتیاد مسابقه شما می توانید اتومبیل های مختلف عضلانی با موتور V8 رانندگی. هر یک از این می آید با یک تجهیزات مختلف. دریافت به خط و سعی کنید به ضرب و شتم همه مخالفان به کسب سکه ها. رسیدن به خط پایان به عنوان اولین را برای باز کردن ماشین ها و آهنگ های جدید. لذت بردن از V8 اتومبیل های عضلانی.
اگر شما را دوست دارم مسابقه اتومبیل، پس از اتمام این جدید بازی رالی موتور باور نکردنی توسط توسعهدهنده TurboNuke. V8 عضلانی ماشین یکی از بهترین بازی های مسابقه 3D آنلاین که در آن بازیکن در بزرگراه های فعال در نقاط مختلف در سراسر ایالات متحده به رقابت بپردازند. بازیکنان باید از طریق ترافیک بافت و خارج مانور روروک مخصوص بچه ها ماشین های عضلانی رقیب. اگر چه مسابقات دشوار است، شما دست آوردن پول نقد هر زمانی که شما مخالفان خود را شکست داد. نقدی در نوبت می توان برای خرید قطعات جدید خودرو و ارتقاء اتومبیل های مسابقه خود را. 4 اتومبیل قدرتمند است که می تواند با پیروزی مدال و غنائم خاص قفل وجود دارد. می توانید تمام دستاوردهای مسابقه شما دریافت و برنده بهترین اتومبیل های خارج وجود دارد؟ شروع موتورهای خود، آماده دریافت، مجموعه برو! یافتن پست های در ماشین V8 عضلانی!
من نمی دانستم که شما می توانید با یک ماشین که بالا پرواز ... خوب شما هرگز متوقف نمی یادگیری. در این بازی ما رانندگی در اطراف با برخی از آمریکایی اتومبیل های عضلانی V8 خوب قدیمی در آهنگ های مختلف. ما می توانیم برخی از ارتقاء خرید و دلال محبت ماشین ما.
عشق را شما رانندگی یک ماشین عضلانی؟ در حال حاضر آن شانس خود را در این بازی مسابقه فوق العاده ای است! استفاده از کلید های arrow خود را به کنترل شما ماشین در طول مسابقه. شما می توانید موقعیت خود را در مسابقه را ببینید و دور در گوشه سمت چپ بالای صفحه نمایش، سکه خود را در قسمت سمت چپ پایین صفحه نمایش جمع آوری، شما در سمت راست پایین و مسیر در سمت راست بالا سرعت. گرد و خاکی کویر، جاده به هیچ جا، جاده کار می کند، جنون کوه، کشور مزرعه و از کوره در رفته آزادراه: شما می توانید هشت آهنگ باور نکردنی بازی. همچنین پنج اتومبیل های عالی شما می توانید درایو وجود دارد، اما شما باید برای باز کردن چهار نفر از آنها. هر ماشین دارای کیفیت های مختلف از سرعت، گرفتن دست، توربو و تعلیق. شما نیاز به پایان در موقعیت های خاص در هر آهنگ را برای باز کردن اتومبیل های دیگر و یا آهنگ. به بهترین و برنده شدن در این بازی با گرفتن مقام اول در آخرین آهنگ!
مسابقه در اطراف آهنگ های مختلف در سراسر ایالات متحده آمریکا در V8s کلاسیک، و نام خود را معروف! باز کردن قفل ماشین های جدید، ارتقاء آنها، سعی کنید برای گرفتن تمام دست آوردهای.

Controls: Arrows = Drive
بازی آنلاین ماشین سواری فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
V8 Muscle Cars بازی آنلاین ماشین سواری وی 8 غول پیکر فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk