بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین فرمانده گردان - تیراندازی اکشن فلش  

بازی آنلاین فرمانده گردان - تیراندازی اکشن فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.92  (تعداد 417)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین فرمانده گردان - تیراندازی اکشن فلش size: 4.27 MB
دریافت تا دندان مسلح و مبارزه راه خود را از طریق خاک دشمن. شما کمک از سربازان همکار خود را به دام افتاده توسط دشمن نیاز دارند، تن ارتقاء و مهارت های توانا برای زنده ماندن.
پیچ و تاب های بزرگ در سبک تیرانداز از بالا به پایین. کنترل سرباز خود و شلیک کردن دشمنان، در حالی که نجات متحدان برای تقویت حمله خود را. (13+)
نشسته و در انتظار در داخل ترانشه این گردان در همه را دوست ندارد. فرمانده آنها یک پسر دشوار است و او می خواهد همه حمل سلاح های آنها می توانند و راهپیمایی علیه سربازان دشمن. آنها برای نشان دادن تیراندازی تهیه و هر کسی فرار اجازه نمی از سلاح های سنگین خود متغیر است.
آیا می خواهید به از طریق دفاعی دشمن قادر به rip کردن در شعله شکوه؟ آیا شما از تفنگ همیشه بزرگتر اتوماتیک و امواج بمب ناپالم عالی خواب؟ آیا شما آماده برای بازی در سطح پس از سطح تا زمانی که شما به پایان برسد هر یک از صد ماموریت آدرنالین سوخت؟ سپس به فرمانده گردان خود را گزارش و شروع به انفجار راه خود را به عظمت نظامی است.
شما باید یک ارتش بزرگ پر از سرباز بد الاغ آماده برای کشتن و همه چیز را در راه خود را از بین ببرد. نگاهی از تمام دشمنان در راه خود ایستاده و افزایش اندازه ارتش خود را به عنوان پیشرفت شما، صرفه جویی در سربازان از دست دشمن. ارتقا سپاه و ارتش خود را برای سلاح های بهتر کار و راه خود را به پیروزی!
حرکت به راحتی در سراسر زمین میشه. به سمت راست، به سمت چپ و اجتناب از گلوله دشمنان. کشتن آنها و ایمن خودتان!
نگاهی بر انبوهی در سربازان دشمن در این سریع ء، موس کنترل، ساقه تا با گرافیک سرگرم کننده است. سربازان نجات به آنها اضافه به تیم ملی خود را به طوری که شما می توانید قتل عام تر شود!
آیا می خواهید به بزرگترین فرمانده جهان؟ شما را برای ساعت ها در این بازی ایفا می کنند. شما در حال فرمانده بزرگ در این بازی friv. ما می خواهیم را به تسخیر سرزمین های تجدید نظر شده دستگیر شده است. هنگامی که این بازی به تنهایی شما شروع می شود. به عنوان پیشرفت بازی، سربازان می آیند. که سربازان اضافه کردن به تیم خود. دشمنان خواهد به شما حمله. کشتن آنها و جمع آوری طلا. در پایان بخش اول، شما آیتم های جدید به جمع آوری طلا. تقویت خود و حمله کند. هواپیما شما را بمب در این بازی گردان فرمانده کنند. سعی کنید از این بمب، خلاص شوید. استفاده از سلاح های ویژه با کلید فضا. با رتبه شما را جمع آوری، به دست آوردن رتبه های جدید. پس از بازی، شما باید فرمانده بزرگ است. بازی این بازی 3D. بازی خوب است.
گاهی اوقات در تاریخ ما ثابت کرد که قدرت در اعداد، بلکه در چابکی و تاکتیک باقی می ماند. اگر موافق باشید، شما مقدار زیادی از من یاد می گیرند و من آماده ام به شما آموزش هستم. اولین چیزی که باید انجام شود این است که کنترل این تیم و ببینید تا چه حد شما می توانید آن را بدون کشته شدن را. بیایید ببینید چه این جنگ است در مورد.
گردان فرمانده نخبگان یک بازی جنگ تاکتیکی نوبه خود مبتنی بر است. طراحی آن به بازی سر به سر با یک بازیکن دیگر، یا از طریق اینترنت و یا از طریق حالت hotseat در بازی. همه تطبیق بازیکن است را از طریق بازی به کار گرفته، و چرخش به طور خودکار دریافت که می خواهید به آنها بازی کند. شما می توانید به عنوان بسیاری از بازی در همان زمان بازی به عنوان دوست دارید، شما همچنین می توانید به عنوان طولانی به عنوان دوست دارید به انجام به نوبه خود شما، شما حتی می توانید خنثیسازی سفارشات خود را، و یا به طور کامل دوباره انجام تمام نوبه خود.

بازی در یک جهان جایگزین، که با استفاده از واحدهای مشابه به جهان واحد جنگ 2 نوع تنظیم شده است. این امر تاثیری در واقعیت است. 11 میلیون نقشه در بازی در حال حاضر وجود دارد، بنابراین آن را به شما در حالی که از طریق تمام آنها بازی را ...
در حال حاضر این بازی است که در مرحله آلفا اواخر، آن را به طور کامل قابل پخش، من به طور مستمر کار بر روی آن و آن است که تقریبا جایی که من می خواهم آن را به. بازی تا به حال بسیار زیادی از تست و بسیار جامد، به طوری که نقطه اصلی از آزمون آلفا است به بررسی تعادل بازی، تار و مار کردن هر گونه اشکالات پنهان عجیب و غریب، و به سیستم های چند نفره تست خوب است. من هیچ نظری ندارم که چگونه به خوبی از آن خواهد شد 1000 بازیکنان با 100 بازی در هر اداره کند. در تئوری، آن را باید خوب باشد، وجود دارد و همیشه خواهد بود اگر آن را ثابت dosent درستی کار نکند.
تیرانداز از عمودی اسکرول منحصر به فرد با سربازان است. سعی کنید برای تکمیل ماموریت خود را به عنوان راه خود را از طریق دفاعی دشمن شلیک. ج
بازی آنلاین جنگی فلش, بازی آنلاین اندروید آیفون موبایل تبلت فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
battalion commander بازی آنلاین فرمانده گردان - تیراندازی اکشن فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk