بازی آنلاین
سیستم مورد نیاز بازی سیستم مورد نیاز بازی
  انجمن های تخصصی فلش خور  
   

  بازی آنلاین تیراندازی کماندو 2 - اکشن فلش  

بازی آنلاین تیراندازی کماندو 2 - اکشن فلش شروع بازی
  برای اجرای بازی های اندروید در کامپیوتر و موبایل نیاز به مرورگر کروم یا فایرفاکس بروز می باشد.  
social_facebook  social_twitter  
 
  رای  
رای: 3.67  (تعداد 159)  رای شما :
  رکوردها  
 
  بازی های مرتبط  
توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی
  توضیحات ابر خشمگین در خصوص بازی  
   بازی آنلاین تیراندازی کماندو 2 - اکشن فلش size: 5 MB
پس از سالها صلح در فدراسیون یک دشمن مرموز است تصمیم گرفته است تا اعلام جنگ فدراسیون. نبرد راه خود را از طریق این ارتش مرموز برای پیدا کردن است که در پشت آن و آنها را از. نگاه کردن به ارتقاء سلاح های دیوانه که شما بروید.
بازده تکاور! پس از طریق انبوهی از دشمنان در تکاور 2 قهرمان ما پیروز شدند، آماده برای مبارزه با یک روز دیگر می جنگیدند. متاسفانه کار یک قهرمان است هرگز انجام نداده - و بنابراین او را بر یک بار دیگر نامیده شده است به صرفه جویی در روز.
در تکاور یک دشمن جدید پدید آمده است و آنها در حال برنامه ریزی برای نفوذ به داخل مصر، نرماندی و برلین. آن را تا به شما برای کنترل ماهرانه تکاور در میدان نبرد، استفاده از ده ها تن از انواع مختلف سلاح ها و شکست بسیاری از دشمنان به صرفه جویی در روز یک بار دیگر.
استاد هنر جنگ های پیشرفته، درایو وسایل نقلیه شدید و مرگ گول زدن همه را دوباره و دوباره. آیا می تکاور آزاد جهان از تهدید بلندی از جنگ جهانی 3 به عنوان او ماموریت خود را در استالینگراد آغاز می شود؟
این miniclip بازی جنگ آنلاین که در آن شما را مجبور به تنها handedly را به کل ارتش برای نجات تمدن و جهان است. می توانید ارتش از جنگ شما را شکست؟ بازی در حال حاضر برای پیدا کردن .. مثل حلزون حرکت فلز مانند بازی.
قهرمان ما همچنان به در متحدین در این عمل بسته بندی عاقبت به بازی اول تکاور، با ماموریت های بیشتر، بیشتر دشمنان و توپخانه بزرگتر است. تازه از نبرد بریتانیا، تکاور سر به جنگ آسیا را از طریق تایلند و چین مبارزه کنند.
باز کردن یک مجموعه گسترده ای از سلاح ها و بازو تکاور تا 6 در یک بار. رفتن - جنگ در اقیانوس آرام است تازه شروع!
هی همه! به نظر میرسد شما حلق آویز شده اند در اطراف در وب سایت های قدیمی، گم شده را در تمام بازی های جدید! لطفا محل جدید برای دیدن همه به روز رسانی عالی بازدید، و هنوز هم برای حفظ همه پیشرفت بازی خود را!
آرامش مردم بسیاری از دشمنان دچار مشکل شده اند. آنها در همه جا! همانطور که در حال حاضر درک هدف شما این است به آنها در هر کشتن و سعی کنید به آن را به عنوان سریع که ممکن است. در اینجا شما باید به ما نشان دهد که بهترین جنگنده است! برو جلو!
قسط دوم در تکاور سری بازی های فلش و آن را به راحتی یک بازی بسیار بهتر و بیشتر سرگرم کننده را به بازی. برای شروع، شما می توانید انتخاب کنید که سلاح شما شروع که با آن واقعا سرد است که من را انجام نداده بازی فلش که در آن شما می تواند انتخاب کنید و سلاح های خود را را انتخاب کنید در ابتدای بازی. بسیاری از سلاح ها قفل اما شما می توانید با نارنجک و یا موشک پرتاب تا هی بیش از حد نخ نما نمی شروع می شود. همچنین، من به شدت توصیه مسلسل برای توانایی خود را به پاک کردن آن از یک جمعیت از راه دور. شما می توانید بین یک شخص و یا یک شخص ساده و معصوم خشن badass را انتخاب کنید. در هر صورت، شما را وادار به نام کماندوی خود را.

کنترل:
WASD = حرکت / پرش
موش = شوت و هدف
Q - E = سلاح سوئیچ
بازی آنلاین جنگی فلش,   
  بحث و گفتگو  


نظرات

هنوز پيامي ثبت نشده.

:angel: :@ :blush: :s1 :dodgy: :exclamation: :heart: :huh: :idea: :sleepy:
:-/ :) ;) :cool: :D :P :rolleyes: :shy: :(
*نام شما:
ایمیل:
*رنگ برگ گیاه؟:

*متن پیام:
 
Powered by Scriptsmill Comments Script
ورود و عضویت

 

نام کاربری:
رمز عبور:
   مرا به خاطر بسپار
        

        <<<ثبت نام>>>
خبرنامه فلش خور
جستجوی بازی و مطلب در سایت
تبلیغات
       
بازی های دیگر
بازی خیاطی لباس
بازی فوتبال خیابانی
بازی بچه داری
بازی آشپزی
بازی والیبال
بازی بن تن
بازی دکتری
بازی باب اسفنجی
بازی تام و جری
بازی پو
Design and Copyright © 2010-2020 www.flashkhor.com  All rights reserved
Bozorgmehr Group
 
Commando 2 بازی آنلاین تیراندازی کماندو 2 - اکشن فلش بازی آنلاین جدید رایگان انلاین فلش اینترنتی گیم سایت کم حجم کامپیوتر جنگی سرگرمی دانلود بعدا کوتاه سایت بازی های آنلاین جذاب ترین بهترین مجانی 2014 fhcd tga hkghdk 'dl hdkjvkjd t,jfhg vhd'hk fhcd ih sv'vld jvh,dk