انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ195
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(21-08-2014، 23:15)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 23:14)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 23:12)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 23:11)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 23:09)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
|: !

من کی کلاس گزاشتم !؟! \:

>~< !
حاجی بیا دوست دخترت بعله رو گفت .-. ..

(21-08-2014، 23:09)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رضآ *_* من خیلی این رضا رو دوس میدآرم *_*

:|

باشه بآو *_*
ی حرفی زدی پاش بمون:V

تو زن دآری *_*
حالا ب خر بفهمون آیس پک چیه:|..
دوست دختر قبلیم بخاطر اینکه منو حرص بده
با دوست پسر جدیدش عکس انداخته فرستاده برای من
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
منم فرستادم برای باباش:-)))))))))
آرزوی خوشبختی براشون دارم
اهم :|
(21-08-2014، 23:15)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 23:14)sorena_77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینجا جای ما نیست |:
برم وگرنه دعوام میشه!
جنبه ندارید تا یه چیز میگم میخاید حمله کنید!
خدافظ...

تازه طرف بعله رو گفته بود لامصب-_-

خفه شو رضا >~< !
(21-08-2014، 23:16)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 23:15)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 23:14)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 23:12)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 23:11)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حاجی بیا دوست دخترت بعله رو گفت .-. ..

:|

باشه بآو *_*
ی حرفی زدی پاش بمون:V

تو زن دآری *_*
حالا ب خر بفهمون آیس پک چیه:|..

الآن من چیکآر کنم *_*
(21-08-2014، 23:16)××HappY GirL×× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 23:14)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخ :>

چه حالی میده لیست دوستاتو خالی کنی بعد دوباره از نو بسازی *.__.

الان همه میرن چک میکنن که ت لیستم هستن یا نه :|

هول شدم اصن (:*

(21-08-2014، 23:14)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جفتش |: !

گاهی کاوه ... !

گاهی نیکی ... !

گاهی هم خر ! |:
شوورمي يا نه ؟ (:*

من مجردم 4fvf !
(21-08-2014، 23:17)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 23:15)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 23:14)sorena_77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینجا جای ما نیست |:
برم وگرنه دعوام میشه!
خدافظ...

خفه شو رضا >~< !

دیگه نمیخواد کلاس بزاری-_-

پرید-_-
ملینو تو از اول بودی *-_-

متاسفانه یا خوشبختانه یه اخلاقی دارم ! اگه از طرف خبری نشه از لیست در میاد =))

ولی اونایی که خیلی فابن جاشون تو لیست نی .. تو اینجاس ~~> [♥]

_________

نیکی تو اولین نفر رفتی ! o_0
[ -> ]
[ -> ]
اینجا جای ما نیست |:
برم وگرنه دعوام میشه!
خدافظ...

کی؟!
نکنه منظورت نیکیه؟!
25r3025r3025r30
اهم:|