انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ195
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بی تربیتا سلاماتونو دخوردین

کوفتتون بشه الهی

واقعا کهههههههههههههههههه

ایششششششششششششششConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
(21-08-2014، 19:45)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 19:42)~Hichkas~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این یگــآنه داره رضـا رو میخوره .

جلوشو بگیرید . Big Grin

خز شد دیگه ..

ی چیز دیگه بگید ..

+نمیدونم امیر...

من همیشه فک مبیکردم معنی اسمت اینه ک دنبالم نمکم:|
پِی سالتم
سالت میشه نم کن
پی هم ک میشه دنبال:|
(21-08-2014، 19:48)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 19:45)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 19:42)~Hichkas~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

جلوشو بگیرید . Big Grin

خز شد دیگه ..

ی چیز دیگه بگید ..

+نمیدونم امیر...

پِی سالتم
سالت میشه نم کن
تو همیشه خیلی خوشمزه بودی ...
(21-08-2014، 19:46)~Hichkas~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 19:44)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام سلام سلام من بازم اومدمممممممممممممم

خوشکلتون اومد

میدونم خیلی منتظرم بودینننننننننننننن

سپاسا رو رد کنین بیاددددددددد

یالااااااااااااااااا

اگـه راس میگی خوشگلی عکس رد کن بیـآد . Angel
تو بگو چه طور عکس بذارم

بذارم چشت از حدقه دراد

نه نمیذارم

دهنتون اب می افته

حالا که التماس می کنین

بگو چه طوری باید بذارم میذارممممممم
[ -> ]
[ -> ]

جلوشو بگیرید . Big Grin

خز شد دیگه ..

ی چیز دیگه بگید ..

+نمیدونم امیر...

پاستیل خیلی بت میآد . خب خز شده باشه . به هم میـاین . Angel

--

جـوجـو خوبه ؟؟ اصلن هم خز نیست .
یا
رضـآ پشمک . آره . پشمک بهت میاد . خز هم نیست . Angel
حالم بده.
واییییییییییییییییییی

امرور انقدر اهنگ گوش کردم

دیگه هر کی هر چی میگه اهنگ میشونم

مخم هنگه

توهم مث من مخت تو هپروته

نه نه

زمین ماله مانیس

نه نه

تو تهرانی که شده پر

نه نه

این نبود

چی د تا حرف از صداقت شد

خخخخخخخخخخخخخخخهمه شعرارو ققاطی پاتی کردم
(21-08-2014، 19:49)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 19:48)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

جلوشو بگیرید . Big Grin

خز شد دیگه ..

ی چیز دیگه بگید ..

+نمیدونم امیر...

پِی سالتم
سالت میشه نم کن
تو همیشه خیلی خوشمزه بودی ...
ب خدا اینطوری فک میکردم ب خاطر همین اوایل ازت بدم میومد:|
(21-08-2014، 19:50) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حالم بده.
اوا چی شده پگانه جون

چرا حالتون خوب یس
سلآم._.