انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ195
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
البته
۷ بهمن خوبه و 
?
?
?
۲۳ آذر
حالا که بحث تولد شد بزارید منم بگم.... .___.
من 12 بهمنم و بابام 26 آبان.....
مامانمم 5 اسفنده......
(:
(21-08-2014، 13:40)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عروسک قشنگ من قرمز پوشیـــده

تو رخت خوآب مخمل آبــی خوآبیده

عروسک مـــن ..

چشمــآتو وآ کُن ..

وقتی که شب شُد ..

آروم لـآ لـآ کُن !

هعـــی ._.* ..

عروسک قشنگ من قرمز پوشیـــده

تو رخت خوآب مخمل آبــی خوآبیده

عروسک مـــن ..

چشمــآتو وآ کُن ..

اسکل شدی بآز

حآلآ لآلآ کن (:
(21-08-2014، 13:38)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 13:36)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 13:33)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 13:32)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 13:31)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
._.

عشق تآرزآن ^ــ^
دوست دآرم ^_^

:-*

بیـآ ببرمت بـآ اون دخرده ^ــ^

(21-08-2014، 13:32)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 13:28)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من بهمنیـ ــم (._.)
خوب منم بهمنیم چیکار کنم?
تازه ۷ بهمنم

من 29 بهمنم ._.
دو روز بعدشم تولد بـآبـآمه :v

1 اسفن ._.
من 10 بهمنم بابامم 9 بهمنه rding

من 29 مرداد بابام 1 شهریور ._.
من بچه بودم خیلی افکار عجیبی داشتم
همیشه تو این فک بودم بابام که یه روز ازم بزرگتره
چطوری تونسته منو به دنیا بیاره |:

بچه بودم چقدر خنگ بودم :ngh:
(21-08-2014، 13:38)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سینــــآ بسه >_<
بس نــــــــــــــــــــــــــــــــــی ^_^
بای....
هر چی منآسبته ریخته تو تآریخ تولد مآ 29 مردآد 4fvf
منم 1 آبآنآیـــــه گند دمآغم 4fvf
هـمـه چـی بـه نـام عـشـقـه (: حتما دانلود کنید از جواد یساری♥ البته اسم آهنگ شاخه نباته!
(21-08-2014، 13:36)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 13:33)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 13:32)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 13:31)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
._.

عشق تآرزآن ^ــ^
دوست دآرم ^_^

:-*

بیـآ ببرمت بـآ اون دخرده ^ــ^

(21-08-2014، 13:32)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 13:28)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من بهمنیـ ــم (._.)
خوب منم بهمنیم چیکار کنم?
تازه ۷ بهمنم

من 29 بهمنم ._.
دو روز بعدشم تولد بـآبـآمه :v

1 اسفن ._.
من 10 بهمنم بابامم 9 بهمنه rding

فقط یه روز از بابام کوچیک ترم..
ااااااااااا
تا حالا دو تا بهمنی تو ی یه پست ندیده بودم اونم تو فلش
شد سه تا با خودم ۴ تا