انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ195
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(22-08-2014، 11:00)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صبح بخير ._.

واي چشام باز نميشه

تا صبح داشتم گ.آ قديمي ميخوندم||:

دوتا شو خوندم کلي چيز دستگيرم شد -_-

slm

chi masalan bego ma ham dasgiremon she :-|
هویج گیر نمیـاد تو این روزه جمعه که 200 تا سوپرمارکت رفتم . فقط ماست و نوشابه گرفتم اومدم !_!

من برم زنگ بزنم به پسرعموم بریم دریـا . هوا هم گرمه دریـا میچسبه .

^_^

فعلا.
امت بیکار kaffe2
*_* خآک بر سر شدم ._.

(22-08-2014، 11:05)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امت بیکار kaffe2

خودتی *_*
يکي زيادي دادم -_-
(22-08-2014، 11:04)~Hichkas~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هویج گیر نمیـاد تو این روزه جمعه که 200 تا سوپرمارکت رفتم . فقط ماست و نوشابه گرفتم اومدم !_!

^_^

فعلا.

خونتون کجآس *_* آخرین بآری که رفتم شمآل یه پسره لب دریآ مث کنه چسبیده بود بم *_*
(22-08-2014، 11:06)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
يکي زيادي دادم -_-

صبج میری میدی:V؟

پ.ن : سپاس رو میگم ._.
(22-08-2014، 11:03)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-08-2014، 11:00)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صبح بخير ._.

واي چشام باز نميشه

تا صبح داشتم گ.آ قديمي ميخوندم||:

دوتا شو خوندم کلي چيز دستگيرم شد -_-

slm

chi masalan bego ma ham dasgiremon she :-|
من قصد محروميت ندارم ||:
*_* این شکلکه رو که میذآرم احسآس میکنم دآرم هیبنتیزم میشم ._.
(22-08-2014، 11:06)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-08-2014، 11:04)~Hichkas~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

^_^

فعلا.

خونتون کجآس *_* آخرین بآری که رفتم شمآل یه پسره لب دریآ مث کنه چسبیده بود بم *_*

مازندران --◄ ساری --◄ بهشهر --◄ رستمکـلا--◄. 3 راه زاغمرز --◄ طرح تفریحی مروارید نکـای (4 تومن بده بیـا تو)

بعد اون جا یه قطار داره تو شهره بازیش . --◄ صاحبش رفیقمونه . ما اونجا نشستیم قلیون 2سیب میکشیم . Angel

منتظر شمـآ هستیم . Angel