انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ195
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلـآم همگـی ^0^
خدافظ:|
(21-08-2014، 17:58)~Hichkas~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:53)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:49)~Hichkas~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:44)~RÕK$ÀÑÂ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
~Hichkas~
 کی هستی؟-__-

همون پسره که دیشب تو گفتگو بود .

همون نخ و طناب دیگه . Angel

اوهوم . هیس .

ایمانی دیگه D:

اِی خدا . جون بچت ضایع نکن . الان دوباره محرومم میکنن بیخود .

حرفـ ادم حالیشون نیست این مدیرا
.الان زد به سرم برم به صابر خصوصی بدم باهاش صحبت کنم . -_-

ممد بودی دیگه !؟ داداش احمد ؟!

اگه واقعا پشیمون شدید بهتره به صابر و چند تا مدیر دیگه هم بگید که دیگه محروم نکنند
آره خودمم
(21-08-2014، 17:58)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:55)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:52)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:38)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:36)~Hichkas~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امیـر .؟.

فکـــ نمیکردم فزولی هم کنی ؟!

Confused
اگه میخوای هاست دار باشه با دهر قیمتی متونی هاست بگیری از ماه ده تومن هست تا ماهی 7 میلیون و سالی 90 تومن و...
اما اگه میخوای همه چیز مث فلش باش مث بازیو اینا کلا باس ی ده تومنی رو کنی با اجازه(میلیون)

سلام به همگی...
امیر جان این چن وقت سرم خیلی شلوغ بود نرسیدم کلا هیچ پ.خ جواب بدم
در مورد اون بنر باید یه سوال ازت بپرسم
خودت کد هاشو نوشتی؟
اگه خودت نوشتی یه باز بینی بکن ببین چیزی رو اشتباه نزدی
اگه همش درست بود احتمالا شما کد ها رو جای اشتباهی کپی پیس میکنی
بازم شرمنده نتونستم جواب بدم

ن داداش از بنر انلاین ساختم
خواهش میکنم چ حرفیه شما میزنیUndecided

میخواید بنرو تو وبلاگ بزاری یا سایت؟؟
این وبمه پایین سمت چپ کم ک بری پایین
بنرمو میبینی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://ourtarikh.mihanblog.com/
میخوام بنرو سیو کنم ببین چجوری باس سیوش کنم
یا ببین اصن میشه
(21-08-2014، 18:00)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلـآم همگـی ^0^
سلم مهناز 
چطوري!؟
داشتم میگفتم
من بدم
تو بدی
او بد است
ما بدیم
شما بدید
آنها بدند
بچه ها فعل باحال بگید
(21-08-2014، 18:03)Raha❤️2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 18:00)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلـآم همگـی ^0^
سلم مهناز 
چطوري!؟

خوبم ^ــ^
تو چی .. ؟ &_&
مهناز جون هر کی که دوس داری امضاتو عوض کن
(21-08-2014، 18:05)پرستو14 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نمی کنم ^-^*
(21-08-2014، 18:06)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 18:05)پرستو14 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نمی کنم ^-^*
 خیلی بدیcrying