انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ195
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام ..
(21-08-2014، 17:58)Raha❤️2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:54)~Hichkas~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:52)Raha❤️2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:49)~Hichkas~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:44)~RÕK$ÀÑÂ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
~Hichkas~
 کی هستی؟-__-

همون پسره که دیشب تو گفتگو بود .

همون نخ و طناب دیگه . Angel

اوهوم . هیس .
ب منم بگو 

تقصير خودته بچه مردمو كنجكاو ميكني Shy

خصوصیــــ, Big GrinAngel  

بیـا خصوصی بگم بت . Angel

هان 
فهميدم ديه اقا ايمانيShy

افـرین 100 امتیـاز . رفتی مرحله بعد سیو کن -__-

خوبی ؟

(21-08-2014، 17:59)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:44)~Hichkas~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:43)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب معلومه خبری نی

دیگه سلام هم نمیدم خدافظ-___-

دلیگـــ س س زیر خور بشین . Angel

زیر کش س س

چطوری ؟؟

حـالم بده . . . .

تازه یه خصوصی به صابر دادم 20 خط . ببینم چی میشه . یا کمک میکنه . یا این اکانتو هم محروم میکنه . فعلا منتظر جوابم .
(21-08-2014، 18:04)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 18:03)Raha❤️2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 18:00)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلـآم همگـی ^0^
سلم مهناز 
چطوري!؟

خوبم ^ــ^
تو چی .. ؟ &_&
خوبم ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=22881&pid=2367935#pid2367935
(21-08-2014، 18:02)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:58)~Hichkas~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:53)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:49)~Hichkas~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:44)~RÕK$ÀÑÂ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
~Hichkas~
 کی هستی؟-__-

اوهوم . هیس .

ایمانی دیگه D:

اِی خدا . جون بچت ضایع نکن . الان دوباره محرومم میکنن بیخود .

حرفـ ادم حالیشون نیست این مدیرا
.الان زد به سرم برم به صابر خصوصی بدم باهاش صحبت کنم . -_-

ممد بودی دیگه !؟ داداش احمد ؟!

اگه واقعا پشیمون شدید بهتره به صابر و چند تا مدیر دیگه هم بگید که دیگه محروم نکنند
آره خودمم

ابنو به صابر دادم .Angel

سـلام .

امیدوارم خوب باشی .

وقتتو نمیگیرم .
میرم سره اصل مطلب .

من یه عکس از پروفایل دوستم توی یه سایت دیگه گذاشتم . ادرس سایت به زور و خیلی کم معلوم بود .

شیوا منو 4 ماه محروم کرد اکانت اصلیمو . بعد دیدم داره پشت سرم میگه بی فرهنگ و بی شخصیت .

منم یه اکانت دیگه زدمو اومدم ازش اعتزاض کردم . اون اکانت اصلیمو برای همیشه محروم کرد .

الانم با این که گفتم بزار با یه اکانت حداقل بیام و خصوصی و دوستامو ببینم و ...

نمیزاره . دهن آدمو سرویس کرده .

اکانتم : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.ph...&buddies=1

نمیدونم برای تبلیغ چند روز محروم میکنن . 4 ماه ؟!

حداقل اگه اکانتمو فعال نمیکنید . اجازه بدید با این دوست صمیمی و رفیقمو ببینم . و باهاش بیام .

یه کارش کن . هر چند میدونم تو هم الان میزنی محروم میکنی .

-__-

خدانگهدار .

AngelBig Grin
(21-08-2014، 18:08)~Hichkas~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:58)Raha❤️2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:54)~Hichkas~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:52)Raha❤️2014 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

اوهوم . هیس .
ب منم بگو 

تقصير خودته بچه مردمو كنجكاو ميكني Shy

خصوصیــــ, Big GrinAngel  

بیـا خصوصی بگم بت . Angel

هان 
فهميدم ديه اقا ايمانيShy

افـرین 100 امتیـاز . رفتی مرحله بعد سیو کن -__-

خوبی ؟

(21-08-2014، 17:59)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:44)~Hichkas~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:43)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب معلومه خبری نی

دیگه سلام هم نمیدم خدافظ-___-

دلیگـــ س س زیر خور بشین . Angel

زیر کش س س

چطوری ؟؟

حـالم بده . . . .

تازه یه خصوصی به صابر دادم 20 خط . ببینم چی میشه . یا کمک میکنه . یا این اکانتو هم محروم میکنه . فعلا منتظر جوابم .
مسخرع-_-
مگه علم غيب دارم بفهمم !!

مگه دكتري؟!Big GrinShy
(21-08-2014، 18:02)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:58)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:55)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:52)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:38)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه میخوای هاست دار باشه با دهر قیمتی متونی هاست بگیری از ماه ده تومن هست تا ماهی 7 میلیون و سالی 90 تومن و...
اما اگه میخوای همه چیز مث فلش باش مث بازیو اینا کلا باس ی ده تومنی رو کنی با اجازه(میلیون)

سلام به همگی...
امیر جان این چن وقت سرم خیلی شلوغ بود نرسیدم کلا هیچ پ.خ جواب بدم
در مورد اون بنر باید یه سوال ازت بپرسم
خودت کد هاشو نوشتی؟
اگه خودت نوشتی یه باز بینی بکن ببین چیزی رو اشتباه نزدی
اگه همش درست بود احتمالا شما کد ها رو جای اشتباهی کپی پیس میکنی
بازم شرمنده نتونستم جواب بدم

ن داداش از بنر انلاین ساختم
خواهش میکنم چ حرفیه شما میزنیUndecided

میخواید بنرو تو وبلاگ بزاری یا سایت؟؟
این وبمه پایین سمت چپ کم ک بری پایین
بنرمو میبینی
http://ourtarikh.mihanblog.com/
میخوام بنرو سیو کنم ببین چجوری باس سیوش کنم
یا ببین اصن میشه

بنر متحرکو با فرمت gif سیووش کنید متحرک میمونه ولی یه ککم کیفیتش میاد پایین...
با فوتوشاپم میشه سیوو کرد
(21-08-2014، 18:10)~Hichkas~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 18:02)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:58)~Hichkas~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:53)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

اوهوم . هیس .

ایمانی دیگه D:

اگه واقعا پشیمون شدید بهتره به صابر و چند تا مدیر دیگه هم بگید که دیگه محروم نکنند
آره خودمم

ابنو به صابر دادم .Angel

سـلام .

امیدوارم خوب باشی .

وقتتو نمیگیرم .
میرم سره اصل مطلب .

من یه عکس از پروفایل دوستم توی یه سایت دیگه گذاشتم . ادرس سایت به زور و خیلی کم معلوم بود .

شیوا منو 4 ماه محروم کرد اکانت اصلیمو . بعد دیدم داره پشت سرم میگه بی فرهنگ و بی شخصیت .

منم یه اکانت دیگه زدمو اومدم ازش اعتزاض کردم . اون اکانت اصلیمو برای همیشه محروم کرد .

اکانتم : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حداقل اگه اکانتمو فعال نمیکنید . اجازه بدید با این دوست صمیمی و رفیقمو ببینم . و باهاش بیام .

-__-

خدانگهدار .

AngelBig Grin
 مگه نامه اداری مینویسی برادر من
(21-08-2014، 18:10)~Hichkas~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

اوهوم . هیس .

ایمانی دیگه D:

آره خودمم

ابنو به صابر دادم .Angel

سـلام .

امیدوارم خوب باشی .

وقتتو نمیگیرم .
میرم سره اصل مطلب .

-__-

خدانگهدار .

AngelBig Grin

تصمیم آخر با خود آقا صابره
فکر نکنم اگه ببینه سوء تفاهمی رخ داده محروم کنه
...
(21-08-2014، 18:12)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 18:02)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:58)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:55)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 17:52)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام به همگی...
امیر جان این چن وقت سرم خیلی شلوغ بود نرسیدم کلا هیچ پ.خ جواب بدم
در مورد اون بنر باید یه سوال ازت بپرسم
خودت کد هاشو نوشتی؟
اگه خودت نوشتی یه باز بینی بکن ببین چیزی رو اشتباه نزدی
اگه همش درست بود احتمالا شما کد ها رو جای اشتباهی کپی پیس میکنی
بازم شرمنده نتونستم جواب بدم

ن داداش از بنر انلاین ساختم
خواهش میکنم چ حرفیه شما میزنیUndecided

میخواید بنرو تو وبلاگ بزاری یا سایت؟؟
این وبمه پایین سمت چپ کم ک بری پایین
بنرمو میبینی
http://ourtarikh.mihanblog.com/
میخوام بنرو سیو کنم ببین چجوری باس سیوش کنم
یا ببین اصن میشه

بنر متحرکو با فرمت gif سیووش کنید متحرک میمونه ولی یه ککم کیفیتش میاد پایین...
با فوتوشاپم میشه سیوو کرد
کدش رو بده میتونی براس درس کنی اپ کنی بفرستی برام؟