انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ195
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(21-08-2014، 18:41)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ارشام >واقعا نمیدونستی کلنگ جان؟-__-
وب های اصلیم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://partymetal.blogfa.com/
وب پارتی متالم دوبارع باز شدBig Grin
اینم وب تاریخم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://ourtarikh.mihanblog.com/

نه نمیدونستم:|

یه عکس ادیت کردم پ خ کنم ببینی خوبه یانه؟

black nat>>>>>>>بهله بهله (:
(21-08-2014، 18:43)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نقل قول: اولا اشتباه بود و از قصد اون کارو نکردم . 

دوما تو اومدی به من گفتی بی فرهنگ و بی شخصیت . 

سوما من که گفتم پشیمونم -_-
[color][font]
[/font][/color]
الاه و اعلمAngel
گفتم پررو و بیشخصیت ک میای عکس یفرومه دیگرو میزاری چتروم 
پشیمون بودی دروغ نمیگفتی

همون . بابا دروغ کجا بود ؟!!!

مگه 4 ماه محروم نکردی . مگه اون حرفـا رو نزدی . فقط گفتم اسم سایته یه کوچولو معلوم بود . همینو یکم کوچیک کردم -_-

بشین نرو .
من رفتم خدافظ:cool:
هـ ــــوف .. [×!]
(21-08-2014، 18:42)BlAcK hAt نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[quote pid=2368052 dateline=1408635729]
اسمه کاربریتو گفتما
[/quote]
میـــدونم ..

در نآم کآربری

! ~~~> I

O ~~~>☻

Violent giRl ~~~~> vi☻lent girl

حآلـآ اُفتآد؟
خدافس black hat
چی شده مهنازی؟
(21-08-2014، 18:47)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 18:42)BlAcK hAt نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اسمه کاربریتو گفتما
میـــدونم ..

در نآم کآربری

! ~~~> I

O ~~~>☻

حآلـآ اُفتآد؟
باشه باو حالا نزن یا خدا[/quote]
(21-08-2014، 18:47)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
اسمه کاربریتو گفتما
میـــدونم ..

در نآم کآربری

! ~~~> I

O ~~~>☻

حآلـآ اُفتآد؟
[/quote]

چی شده >ــ< .. ؟
کی اذیتت کرده .. ؟ >ــ<

بگو بکشمش >.<

(21-08-2014، 18:47)adia نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدافس black hat
چی شده مهنازی؟

حوصلم پوکیده .-.
(21-08-2014، 18:46)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هـ ــــوف .. [×!]

کـوفــ Angel

چرا جواب ندادی ؟0.-
(21-08-2014، 18:48)~Hichkas~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-08-2014، 18:46)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هـ ــــوف .. [×!]

کـوفــ Angel

چرا جواب ندادی ؟0.-

:||

چیو .. ؟ ._.