انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)ஜ۩۩ஜ195
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(22-08-2014، 0:17)ps3000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-08-2014، 0:15)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم بعد از 1 سالو اندی نیومدن اینجارو دیدم کف کردم|:

ن همه 2013 به بالان
آشنا میزینی یکم .. 
از قدیم کیا هستن؟

من اومدم خودم کسی رو پیدا نکردم ..اسما همه عوض شده

منم خیلی نبودم ک بگم دوستای زیادی داشتم و ت قدیم همه منو میشناختن

2 سال عضوم 1 سالو نیم افلاین بودم واسه یه گ.ا دیگه !
فک کنم همین مدیران ک اسما خیلی عوض نشده
(22-08-2014، 0:19)Esmi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-08-2014، 0:17)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-08-2014، 0:14)Esmi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-08-2014، 0:13)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-08-2014، 0:11)Esmi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممنون..سلامتي..
چه خبرايي؟

sheyton shodi g f jadidoo azin harfaaa

(22-08-2014، 0:11)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو چرا دیگه !؟! \:

line bito mani nadare

ديگه چيكار كنيم..Big Grin
تو پارك ديدي؟

na bax goftan
haji dase maham begir
hala esmesh chiye?
ستايشــــــ

che esmi ghashangi:O
biyar bebinimesh:-|

(22-08-2014، 0:19)××HappY GirL×× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
كلم داغ كرد -_-

دارم پنچر ميشم -_-

سرم درد ميكنه -_-

خوابم مياد -_-

گشنمه -_-

تا نمردم خدافس //:

bemiri salavaaat
یاسی کنترل کن خودتو
دو نفر که چیزی نیست

غزل باشه
(22-08-2014، 0:22)★MoRpHeUsS★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-08-2014، 0:21)ar sham نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مگهه من چ هیزم تری به شما فروختم ک از من بدتووون میاااد؟ ؟
اون هیزم؟؟ 
حله حله ^____^

کدوم هيزم؟:|
همون هیزم /:
(22-08-2014، 0:10)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-08-2014، 0:05)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-08-2014، 0:04)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
علی ؟*-_-

..؟؟ :|

یادت هس مارو؟:|

تا اونجا ک یادمه شاد و شنگول بودی؟چی شده؟

نه والا :|

الانم شادم
(22-08-2014، 0:20)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-08-2014، 0:19)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-08-2014، 0:16)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-08-2014، 0:13)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-08-2014، 0:11)Esmi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممنون..سلامتي..
چه خبرايي؟

(22-08-2014، 0:11)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو چرا دیگه !؟! \:

line bito mani nadare

لوس نشو باوا ! *-_-* \:

jedi migamo_O

باز این جو گیر شد kaffe2 !

برادره من صدبار گفتم ترشی نخور آلرژی داری ! |:

:'(
line khodafes:-|
(22-08-2014، 0:23)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یاسی کنترل کن خودتو
دو نفر که چیزی نیست

غزل باشه
نمیتونم  ._.*
خودت میدونی چرآ (._.)
(22-08-2014، 0:22)~~SARA:HIVA~~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-08-2014، 0:20)★MoRpHeUsS★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-08-2014، 0:19)~~SARA:HIVA~~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-08-2014، 0:17)★MoRpHeUsS★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-08-2014، 0:14)~~SARA:HIVA~~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام گلم،چطوري؟؟
خوبم. ツ
نو خوبى؟
Asal 72 ام
مرسي،ميدونم عسل جان ،مگه ميشه فراموش كنم،،
چ خبر سارايى؟
خبر سلامتي،خبراي خاصي ندارم،تو چه خبرا داري؟؟
منم هيچ..چیکارا میکنی؟
malom ni alan chan nafar behem payam dadan
neveshte
pm haye khosise mahdi por shode ast:-|
(22-08-2014، 0:25)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-08-2014، 0:20)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-08-2014، 0:19)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-08-2014، 0:16)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

line bito mani nadare

لوس نشو باوا ! *-_-* \:

jedi migamo_O

باز این جو گیر شد kaffe2 !

برادره من صدبار گفتم ترشی نخور آلرژی داری ! |:

:'(
line khodafes:-|

بتمرگ بینیم |:

بچه خل شد رف |: