انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 249))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقل قول: فرید فک کنم واقعا حق شما رو با خریدن یه خونه ی 215 متری خوردم .. بیا پس بگیر حقت رو ! نخواستیم ._.
امکانات و راحتی مون کمه :|
این نفرین من هست دیگه!
(25-07-2015، 21:57)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: بحثوتاریخی کنم؟
هفت آبان تولد کوروش بزرگه
اینم یه نشونه ی دیگه (:
خانوم شایعه نکن!
اون بزرگ داشت هست. نه تولد!

یه جاگفته بودن
به هرحال |:
(25-07-2015، 21:56)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 21:53)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 21:48)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من کوچیک شما هستم ولی همه میدونن 7 مقدسه و حرمت میخواد به زبون اوردنش  پشت پیرهن هرکس باشه اون فرد خدای فوتباله مثل من و رونالدو تاج سر

حالا بحث رو فوتبالی نکنم باز شما خزش کنید

آورین !!!  Sleepy 
نه بابا منو خز کردن بحث شیرینی به اسم فوتبال ؟!
رونالدو تاج سره .. ولی حتی اگه اسطوره ی فوتبال هم شمارش هفت نبود ، باز هفت عشق است و بس !

بحثوتاریخی کنم؟
اینم یه نشونه ی دیگه (:
آفرین یعنی واقعا افرین دخترم !
ببینید .. حتی تاریخ هم به عدد هفتش قشنگه !
چیه بعضیا از گوریل پشمالو و عدد هشت خوششون میاد :|
(25-07-2015، 21:58)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سارا چطوری؟
+ میدونین ضدحال چیه؟ کلی با ذوق داری گ.ا قبلی میخونی چتا رو و فک میکنی میتونی تموم کنی و برسی به چت بعد یه شومپت میاد نسخه میزنه
2mo5 crying

:>>

الـهـی الـهـی ng2
سلآک :>

خواهر بآس شبیه خوآهرش بآشه -_-
برم._.
تو هم هی بذار._.فرید تا صب ویرایش میکنه:/
آشنا نا آشنا فلن خدافظی
پسر هفتم هفتیم پسرم تو کتابا قدرت خاصی داره
(25-07-2015، 21:59)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 21:57)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: بحثوتاریخی کنم؟
اینم یه نشونه ی دیگه (:
خانوم شایعه نکن!
اون بزرگ داشت هست. نه تولد!

یه جاگفته بودن
به هرحال |:

به عنوان کسی که کمی مطالعه داره بهتون میگم که حتی سال دقیق تولد کورش که چه عرض کنم ، داریوش هم روشن نی
من برم ی چرخی بزنم بیام =]
فلن همگی ؛]
(25-07-2015، 21:58)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کسی تلگرام هس اد کنه گپ جوک ببرونمش (فعلو)

من من الان.. ^_^