انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 249))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-07-2015، 23:15)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 23:14)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همچنان اعصابم داغونه ولی نمیدونم چرا اومدم فلش ..
سلام (:

درود
چی شده اهورا؟
با بنده خدام دعوام شده از صبح (:
(25-07-2015، 23:13)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: پس چرا نمیان فرید ؟  گفتگوی آزاد ((نسخه 249)) 43 
اولین مثالش مرضیه ! بعدش اونایی که خودت میدونی .. 
راستی به مرمری گفتی ایدی اینستا و اینکه بیاد فلش کارش دارم ؟
یه اس ام اسه ها فقط ... !
بعضیا کلا بیخیال فلش شدن!
چرا اتفاقا بعضی ها هم اومدن ولی تو نمیشناسی!
این مرضیه هم لپ تابش انگار مشکل داره. با گوشی نمیاد. شایدم داره بهونه میاره
بهش گفتی شادی شمارشو میخواد ؟
شمارشو بده کار واجب دارم باهاش !
+ کیا رو من نمیشناسم ؟ تو از کجا میدونی من نمیشناسمشون ؟ من خیلیا رو میشناسم که خودشون منو نمیشناسن یا فراموش کردن ..
من حافظم قویه .. بگو تا خودت ببینی !
(25-07-2015، 23:14)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیاین جرعت حقیقت ((:

(25-07-2015، 23:14)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام (:

چ عجب :|

چرآ اهورا ؟
گفتم ._.
خوبی؟

+

فرید frost  رو میگما ..
(25-07-2015، 23:07)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 23:06)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدافظ :|

واسا عشقم!

ینی اندازه این نخاله ( فرید ) هم نیستید (. .)
(25-07-2015، 23:14)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 23:11)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 23:05)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 23:04)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 22:59)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام.

دیدی این دفعه من نبودم.-. crying

ماشالا Angel
چقدرم نبودی!
من نبودنم یعنی حرف نمیزدم عقب بودنم از بچه ها بعدم دیگه کشش نداشتم crying  Tongue
چه خبرا؟
پ.خ هامون مرده،نع؟

هان  Angel
زیر اب بودم.-.
ساعت 3 گ.ا عالیه
یکی به من بگه چطوری جرعت و حقیقت انلاین بازی کنیم من پایه اشم
(25-07-2015، 23:16)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 23:15)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
سلام (:

درود
چی شده اهورا؟
با بنده خدام دعوام شده از صبح (:
باوووو بیخیال! درست میشه. درست هم نشد بیخیال!
از من یاد بگیر. یادم نمیاد رابطه ای طولانی تر از 3 ماه داشته باشم...
عکس العمل غزل بعد هر اتفاقی‎:|‎
جیییغ>_<
(25-07-2015، 23:12)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دلت خوشه این وقت شب داداش؟
اره :|
(25-07-2015، 23:13)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کم پیدایی ایمان .-.
1 هفتـه غیبت داشتم :}
(25-07-2015، 23:13)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جرعت خقیقت
+
کسی لینکشو داره ایا
LIKE
(25-07-2015، 23:13)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منچ ._. .. !
پلاگینش رو کامپیوترم نصب نیس :| نمیاد ..
(25-07-2015، 23:14)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیاین جرعت حقیقت ((:
BIG LIKE
(25-07-2015، 23:17)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 23:14)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 23:11)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 23:05)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 23:04)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدی این دفعه من نبودم.-. crying

ماشالا Angel
چقدرم نبودی!
من نبودنم یعنی حرف نمیزدم عقب بودنم از بچه ها بعدم دیگه کشش نداشتم crying  Tongue
چه خبرا؟
پ.خ هامون مرده،نع؟

هان  Angel
زیر اب بودم.-.
ساعت 3 گ.ا عالیه

هان ?