انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 249))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(26-07-2015، 12:40)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 12:38)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 12:37)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همه چی گنده من چقد خوشحالم._.

عشقتون اینجاس (._.)_\

بی اف افم ._. ...

من اینجام._.

دستم رو بگیر گم نشی رفیق :|
چی گفتم :|

من فلشو عین کف دستم میشناسم :>
تو گم نشی رفیق :|
میشه یه اخطار الکی به این علی بدم ._. ؟

50 درصد من 50 درصد هم سارا ._. !
(26-07-2015، 12:40)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 12:37)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام سارا 

(26-07-2015، 12:35)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 12:33)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
exanimateتو همون رزی؟:|
ن کی گفته ؟ :|

(26-07-2015، 12:33)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رزی نو ک بیاد ب بازار کهنه باس وانگهی دریا شود :|

:|
قشنگ گند زدی ب ضرب المثله

منو میشناسی._.

مـن مـیـشـنـاسـمـ :>>

(26-07-2015، 12:37)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همه چی گنده من چقد خوشحالم._.

عشقتون اینجاس (._.)_\

جـان جـان جـان :>>

(26-07-2015، 12:38)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 12:35)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 12:33)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 12:29)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باز کی به کی میگه فنچ 7:

من از تو بزرگ ترم ._.!

:|

دخدره ک دیروز هی نخ میداد اومد تو پ.خ.. :v
میدونستم 7:
مخشو بزن .-.!

اا زشته..میدونستی من 70%دخدرایی ک الان تو گ.ا هستن رابطه داشتم.. :v

جلو اینا نگو..اینا عشق اول اخر من بودن.. :v

از بـی شـوریـتـه |:

(26-07-2015، 12:38)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تیـم مدیریـت فلـشگفتگوی آزاد ((نسخه 249)) 103

:>>

عشقت اینجاس._.
(26-07-2015، 12:40)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 12:37)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 12:36)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 12:35)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه نفر تو پیام خصوصی برای من  تبلیغ یه انجمن دیگه رو کرده بود این کار عیب نداره؟

چرا عیب داره
به مدیر بنفشه بگو محروم میکنه ! ._.

منظورت اهوراس؟

آره !..
مرسی ک منو زرشک حساب کردین :/
(26-07-2015، 12:41)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 12:38)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اقا من دوتا سپاس بفش میخوام 7:
مدیر بنفشا بدین بیاد .-.!
برو باااااابا  cof
رزی بی ادب شدی .-.!
بدو سپاس بده  ._.
(26-07-2015، 12:41)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 12:39)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 12:38)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اقا من دوتا سپاس بفش میخوام 7:
مدیر بنفشا بدین بیاد .-.!

پنج تومن :|

اهورا تو پسر خوبی هستی بده -___-!

خرج داره :hiccp:
من کلم داغ کرده حسابی
یه چیزی کشف کردم !
مدیر آزمایشی ها هم میتونن محروم کنن !
با ۱۰۰٪ اخطار !
نقل قول: توی لیست دوستات قبلا بودم._.
توی پ.خ میگم!
حفظ هویت میکنی ؟ :/
(26-07-2015، 12:42)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 12:40)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 12:37)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 12:36)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-07-2015، 12:35)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه نفر تو پیام خصوصی برای من  تبلیغ یه انجمن دیگه رو کرده بود این کار عیب نداره؟

چرا عیب داره
به مدیر بنفشه بگو محروم میکنه ! ._.

منظورت اهوراس؟

آره !..
مرسی ک منو زرشک حساب کردین :/
سروری شما :>