انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 249))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-07-2015، 22:21)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 22:19)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 22:17)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 22:14)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 22:10)ßlaɳgeaCe× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من فرید رُ میخوام   :rum:

منم فریدو میخوام اوففففف
فرید بیا ی طوطی داریم قار قار میکنه :V
ما با هم حرف میزنیم بعدن!

وا! چه چیز ها! قار قار؟
آره باو سیگارم میکشه
فقط داری میای کرم بگیر پوستم خشک شده چن وخته :V
جان؟ معتاد کردی مثه خودت اون رو؟ :N56:
می خوایم چی کار کنیم مگه؟  :89:

من موتاد نیشم داش
هیچی یکم فیلم میبینیم =]
تاحالا تو خونه تنها بودید خانوادتون مسافرت p336
آرش ُ غزل :|

میاد ؟ :||
(25-07-2015، 22:21)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 22:20)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 22:17)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امیر علی کُجاس؟‎:|‎
نگو کِ اسمت این نبود  :4fv:
همین بود دیگه مَشَنگ‎:|‎
آهآ .. تُ دزدیدیش >_<

اون اصن میدونه نآمحرم بآ کدوم ح هست -_-

(25-07-2015، 22:21)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 22:20)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 22:19)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حوصله شلوغیو ندارم هرکی کارم داره پ.خ بابای.. -_-

از خداتم باشه :|

ندادی که ؟ :|||

خاک بر سرم
من منحرفم یا؟ 

تو منحرفی Confuseds32:
نقل قول: من موتاد نیشم داش
هیچی یکم فیلم میبینیم =]
اره! تو اون عکسه هم روشن بود برام!  val

بهتره بری زیر پل ستارخان جانم!

(25-07-2015، 22:23)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تاحالا تو خونه تنها بودید خانوادتون مسافرت p336

تمام زندگیم!
(25-07-2015، 22:21)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 22:18)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 22:15)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چ خبرآ .. ؟
عاشق شدم !  crying 
شوخی هم نیستا ! جدیه جدیه ! ..

D:

حآلآ طرف کی هس .. ؟
بگم نمیخندی ؟! ( آخه از اون عشقا نیست .. طرف اصن اون کجا و من کجا ! )
از اون عشق هایی که همه فک میکنن نیس .. البته از اونا هم دوتا دارم  4xv هردوشونم دوس دارم .. بینشون موندم !
حالا جالبیش اینه هیچکدومشون هم خبر ندارن .. اخه اصولا ادمی نیستم که سبک بازی در بیارم و پا پیش بزارم .. !
من برم ؟

اگه موافقید = سپاس

اگه نیستید = سپاس

به همین رآحتی ^_^
علی خوبه ؟ :V
خوب با سرعت گند نتم میخوام سپاس بدم._.*
سپاسیا دستا بالا 497
(25-07-2015، 22:24)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 22:21)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 22:18)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 22:15)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چ خبرآ .. ؟
عاشق شدم !  crying 
شوخی هم نیستا ! جدیه جدیه ! ..

D:

حآلآ طرف کی هس .. ؟
بگم نمیخندی ؟! ( آخه از اون عشقا نیست .. طرف اصن اون کجا و من کجا ! )
از اون عشق هایی که همه فک میکنن نیس .. البته از اونا هم دوتا دارم  4xv هردوشونم دوس دارم .. بینشون موندم !
حالا جالبیش اینه هیچکدومشون هم خبر ندارن .. اخه اصولا ادمی نیستم که سبک بازی در بیارم و پا پیش بزارم .. !
پیشنهاد میکنم نگی بهشون! تا مطمین بشی از حس و شرایط